Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 8076 C

Szerokość robocza : 7,60 m

Liczba dysków : 6/7

KVERNELAND

8076 C- 8090 C

KVERNELAND 
8076 C - 8090 C

Przetrząsacze Kverneland 8076 C i 8090 C przeznaczone są do pracy z ciągnikami o małej mocy / niskiej sile udźwigu. Standardowa specyfikacja zawiera system hydraulicznej regulacji do pracy wzdłuż granicy pola. W transporcie drogowym, waga przetrząsacza spoczywa na podwoziu, a nie na tylnej osi ciągnika. Unikalna pozycja transportowa sprawia, że stosując mały ciągnik można pracować z dużą szerokością roboczą - idealne rozwiązanie, które oszczędza paliwo i zmniejsza koszty eksploatacji.

 

Przekładnie karuzel w przetrząsaczach Kverneland ProLine nie stanowią elementu konstrukcyjnego ramy zapewniając długowieczną oraz niezawodną pracę. Ochrona na wypadek przeciążenia: Przeciążenia powstające podczas pracy nie są przenoszone przez obudowy przekładni zapobiegając jej uszkodzeniu. Kąpiel olejowa: Zamknięta konstrukcja w kąpieli olejowej zapewnia dłuższą trwałość niż element, który wymaga codziennego smarowania. Mniej prac konserwacyjnych: System niewymagający codziennej konserwacji. Ochrona środowiska: Brak codziennego smarowania oznacza brak przedostawania się smaru do zielonki i otoczenia. Bez korozji: Brud oraz woda nie dostają się do środka, nawet kiedy maszyna jest myta myjką ciśnieniową.

 

Palce w przetrząsaczach Kverneland posiadają 3 wyjątkowe cechy zwiększające ich trwałość: Stabilność: Palce w przetrząsaczach Kverneland są wykonane z 10 mm prętów otrzymanych ze stali sprężystej. Średnica zwojów w palcach stosowanych w przetrząsaczach Kverneland jest 20% większa niż w przypadku innych przetrząsaczy oferowanych na rynku. Zapewnia to większą wytrzymałość przy przetrząsaniu dużych ilości masy oraz dłuższą żywotność elementów. Sprężystość: Bardzo duża 80 mm średnica uzwojenia zapewnia przetrząsaczom ProLine Kverneland wyjątkowo duży zakres odchylenia bez obawy o złamanie palca. Długowieczność: Oryginalne palce Kverneland Super-C zapewniają najwyższą jakość na rynku.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Zielonka o wysokiej jakości wymaga optymalnego przesuszenia oraz jak najmniejszej ilości zanieczyszczeń, taką możliwość daje nam regulowany kąt pochylenia w przetrząsaczach Kverneland. Dobranie optymalnego kąta przetrząsania pozwala na dokładne odwrócenie przesychającej masy oraz odpowiednie przyspieszenie procesu zbioru. Skoszony pokos podnoszony jest za pomocą palców i rozrzucany na całej szerokości roboczej. Rozwiązanie takie minimalizuje również ilość zanieczyszczeń, która dostaje się do zielonki.

 

Przestawienie maszyny do przetrząsania wzdłuż granicy pola jest cechą, którą posiada każdy przetrząsacz Kverneland i odbywa się mechanicznie nie wysiadając z kabiny operatora. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby przestawić przetrząsacz do pracy wzdłuż linii brzegowej. W przetrząsaczach 8090 C, 80110 C i 95140 C regulacja ta odbywa się za pomocą hydrauliki, w modelach 8055, 8068, 8076 i 8090 mechanicznie (hydrauliczna regulacja dostępna jest jako opcja). W modelach 80110 C C i 95140 C odchylane są tylko dwie zewnętrzne karuzele.