Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 8568 

Szerokość robocza : 6,80 m

Ramiona : 6/6

KVERNELAND

8568-8576-8590

KVERNELAND  8568 - 8576 - 8590

Najnowsze przetrząsacze Kverneland posiadają wyjątkowo wytrzymały układ napędowy, mocną i solidna konstrukcję oraz kompaktowe wymiary transportowe. Przetrząsacze Kverneland 8568, 8576 i 8590 został zaprojektowany aby zapewnić dużą wydajność w każdych warunkach nie tracąc cennego czasu na długie przestoje potrzebne na przeprowadzenie codziennej konserwacji. Masywna konstrukcja pośredniej ramy zaczepowej sprawia, że są to maszyny dla najbardziej wymagających gospodarstw szukających wytrzymałych, wydajnych oraz wszechstronnych przetrząsaczy.

 

Bezobsługowy układ napędowy oraz przekładnie w kąpieli olejowej, abyś mógł się w pełni skoncentrować na wykonywanej w polu pracy. Nie tracisz czasu na czasochłonne smarowania. Dodatkowo przeguby posiadają bezobsługowe łożyska kulkowe zwiększające stabilność połączeń oraz co się z tym bezpośrednio wiąże żywotność maszyny.

Nowy sposób składania przetrząsacza Kverneland 8576 pozwala na wyjątkowo kompaktowe składanie do transportu. Wysokość 3,45 m w pozycji transportowej jest możliwa dzięki zastosowaniu nowych sprzęgieł palcowych HexaLink w miejscu składania dwóch zewnętrznych karuzel. Wszystkie pozostałe przeguby posiadają połączenie przy pomocy szerokokątnych krzyżaków.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Przestawienie maszyny do przetrząsania wzdłuż granicy pola jest cechą, którą posiada każdy przetrząsacz Kverneland i odbywa się mechanicznie nie wysiadając z kabiny operatora. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby przestawić przetrząsacz do pracy wzdłuż linii brzegowej. W przetrząsaczach 8090 C, 80110 C i 95140 C regulacja ta odbywa się za pomocą hydrauliki, w modelach 8055, 8068, 8076 i 8090 mechanicznie (hydrauliczna regulacja dostępna jest jako opcja). W modelach 80110 C C i 95140 C odchylane są tylko dwie zewnętrzne.

Tłumiki drgań Kverneland zapewniają płynną pracę przetrząsacza oraz dokładne kopiowanie terenu. Odpowiednia budowa tłumików zapewnia dokładne rozłożenie przetrząsanej zielonki na całej szerokości przetrząsania, dzięki stałej odległości palców od gruntu. Szeroko rozstawione punkty mocowania tłumików. Doskonała charakterystyka pracy. Nisko umieszczone zaczepy na ramie zaczepowej w celu zapewnienia odpowiedniej amortyzacji podczas transportu drogowego. Utrzymywanie odpowiedniej pozycji maszyny względem ciągnika na terenach górzystych, podczas pracy zjeżdżając z góry w dół.