Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 8583 T

Szerokość robocza : 8,30 m

Liczba rotorów : 6/7

KVERNELAND

8583T-85111T

KVERNELAND  8583T-85111T

Modele przetrząsaczy Kverneland 8583 T i 95111 T są maszynami dla rolników, którzy dysponując ciągnikiem o małej mocy i niewielkim udźwigu potrzebują maszyny o dużej szerokości roboczej. Taka konstrukcja minimalizuje koszty związane z użytkowaniem sprzętu. Z pewnością jest to dużą zaletą w czasach rosnących cen paliw.

Przekładnie karuzel w przetrząsaczach Kverneland ProLine nie stanowią elementu konstrukcyjnego ramy zapewniając długowieczną oraz niezawodną pracę. Ochrona na wypadek przeciążenia: Przeciążenia powstające podczas pracy nie są przenoszone przez obudowy przekładni zapobiegając jej uszkodzeniu. Kąpiel olejowa: Zamknięta konstrukcja w kąpieli olejowej zapewnia dłuższą trwałość niż element, który wymaga codziennego smarowania. Mniej prac konserwacyjnych: System niewymagający codziennej konserwacji. Ochrona środowiska: Brak codziennego smarowania oznacza brak przedostawania się smaru do zielonki i otoczenia. Bez korozji: Brud oraz woda nie dostają się do środka, nawet kiedy maszyna jest myta myjką ciśnieniową.

 

Rama w przetrząsaczach Kverneland posiada wyjątkowo solidną budowę. Konstrukcja opiera się na dwóch U-kształtownikach złączonych ze sobą a następnie starannie zespawanych. Końce elementów ram są szczelnie zamknięte zapewniając maksymalną wytrzymałość. Wszystkie przetrząsacze posiadają dużej średnicy smarowane punkty obrotu, zapewniające maszynie wyjątkowo wytrzymałą i niezawodną konstrukcję. Talerz karuzeli, do którego przymocowane są ramiona posiada 500 mm średnicę zapewniając stabilne podparcie ramion. Wykonane z płaskowników oraz mocno przykręcone ramiona przetrząsacza tworzą wytrzymałą budowę odporną na przeciążenia powstające podczas pracy w trudnych warunkach.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Palce w przetrząsaczach Kverneland posiadają 3 wyjątkowe cechy zwiększające ich trwałość: Stabilność: Palce w przetrząsaczach Kverneland są wykonane z 10 mm prętów otrzymanych ze stali sprężystej. Średnica zwojów w palcach stosowanych w przetrząsaczach Kverneland jest 20% większa niż w przypadku innych przetrząsaczy oferowanych na rynku.

Zielonka o wysokiej jakości wymaga optymalnego przesuszenia oraz jak najmniejszej ilości zanieczyszczeń, taką możliwość daje nam regulowany kąt pochylenia w przetrząsaczach Kverneland. Dobranie optymalnego kąta przetrząsania pozwala na dokładne odwrócenie przesychającej masy oraz odpowiednie przyspieszenie procesu zbioru. Skoszony pokos podnoszony jest za pomocą palców i rozrzucany na całej szerokości roboczej. Rozwiązanie takie minimalizuje również ilość zanieczyszczeń, która dostaje się do zielonki.