Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 9032 

Szerokość robocza : 3,20 m

Liczba ramion : 9

KVERNELAND

9032-9035-9439

KVERNELAND 
9032-9035-9439

Mniejszym gospodarstwom rolnym Kverneland oferuje do wyboru sześć maszyn do ciągników o małej mocy. Zgrabiarki dostępne są w szerokościach roboczych 3,2 - 4,7m. Wyposażenie takie jak osie tandemowe, trzypunktowy (pływający) układ zawieszeni lub też wersja ciągana pozwalają dobrać odpowiedni model dla każdych potrzeb. Wszystkie modele z wyjątkiem (9442 T oraz 9447 T) posiadają mechaniczną regulację wysokości pracy, która odbywa się przy pomocy korby.

 

Bieżnia oraz osie przekładni Kverneland CompactLine są smarowane olejem zapewniając mniejsze zużywanie się elementów. Łożyska ramion pracują w kąpieli olejowej czyniąc je wolne od codziennej konserwacji. Szeroko rozstawione uchwyty ramion oraz dwa łożyska po obu stronach wału napędowego, zapewniają przekładni dużą wytrzymałość i niezawodność Prowadnice w zgrabiarkach Kverneland są indywidualnie dostosowane do wszystkich średnic karuzel, po to, aby zgrabianie odbywało się dokładnie przy każdym modelu i w każdej szerokości roboczej.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Wszystkie zgrabiarki Kverneland CompactLine posiadają profilowane ramiona zapewniające czyste zgrabianie bez pozostawiania resztek oraz foremnie układany pokos. Taka konstrukcja sprawia, że palce posiadają bardziej efektywny kąt pracy, ale także zapewniają optymalny moment podnoszenia ramion nad tworzącym się pokosem. Zgrabiarki Kverneland wyposażone są w palce typu DUO, które zapewniają dużą wydajność i dokładne zgrabianie. Odległość pomiędzy palcami DUO w naszych zgrabiarkach jest znacznie mniejsza niż w przypadku maszyn oferowanych przez firmy konkurencyjne Ponadto końcówki palców zgrabiarek Kverneland ustawione są w dwóch rzędach dając efekt pracy z większą ilością ramion eliminując pozostawianie na polu niezgrabionych resztek.