Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 9471 S VARIO

Szerokość robocza : 6.60/7.10 m

Waga : 1400 kg

KVERNELAND

9471S VARIO - 9471S EVO

KVERNELAND 
9471S VARIO - 9471S EVO

Wszechstronność zgrabiarek Kverneland 9471 S EVO oraz VARIO czyni te maszyny idealnymi dla rolników, którzy chcą zastąpić jednokaruzelową zgrabiarkę dużą dwukaruzelową maszyną podnosząc zarazem wydajność. Każda z karuzel posiada niezależne zawieszenie, pozwalając dokładnie zgrabić na jeden duży pokos z szerokości 6,6 m lub na dwa mniejsze pokosy z szerokości 7,1m. Ponadto obydwie maszyny mogą składać pokos z dwóch przejazdów w jeden wał uzyskując łączną szerokość 13,2m.

 

Bieżnia oraz osie przekładni Kverneland CompactLine są smarowane olejem zapewniając mniejsze zużywanie się elementów. Łożyska ramion pracują w kąpieli olejowej czyniąc je wolne od codziennej konserwacji. Szeroko rozstawione uchwyty ramion oraz dwa łożyska po obu stronach wału napędowego, zapewniają przekładni dużą wytrzymałość i niezawodność Prowadnice w zgrabiarkach Kverneland są indywidualnie dostosowane do wszystkich średnic karuzel, po to, aby zgrabianie odbywało się dokładnie przy każdym modelu i w każdej szerokości roboczej.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Wersja VARIO posiada opatentowany przez firmę Kverneland system SideShift pozwalający na sterowanie elektro-hydrauliczne wszystkimi funkcjami zgrabiarki. Unikalną cechą w modelu zgrabiarki 9471 S VARIO jest możliwość przesuwania w lewo lub prawo przedniej i tylnej karuzeli. Z tym unikalnym systemem zgrabianie wzdłuż płotów oraz przy drzewach nie stanowi żadnego problemu gdyż ciągnik pozostaje w bezpiecznej odległości od przeszkody. SideShift pozwala również na przestawienie zgrabiarki całkowicie w lewą stronę tak, aby ciągnik poruszał się po części pola, która została zgrabiona w poprzednim przejeździe.

Pierwsza możliwość to praca z szerokością 6,6 m gdzie obydwie karuzele składają pokos w jeden wał tuż przy lewym ekranie. Drugi wariant to składanie na dwa mniejsze wały. Aby tak zgrabiać nie potrzeba żadnego wyposażenia dodatkowego. Aczkolwiek dla tych, którzy zwracają uwagę na szczegóły dostępny jest dodatkowy ekran mieszczący się pomiędzy pierwszą a drugą karuzelą. Trzecia możliwość, jaką oferuje Kverneland 9471 S EVO oraz VARIO to zgrabianie z szerokości 13,2 m w dwóch przejazdach w jeden duży obfity wał. Opcję formowania dwóch mniejszych pokosów wykorzystać można do tzw. zgrabiania na noc aby pokos nie nasiąknął zbyt mocno rosą.