Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 9577 S

Szerokość robocza : 7,70 m

Waga : 2160 kg

KVERNELAND

9577S

KVERNELAND 
9577S

Zgrabiarka Kverneland 9577 S z odkładaniem pokosu na bok, wyposażona jest w dwie karuzele, które posiadają 12/13 profilowanych ramion. Regulowany kąt prowadnicy sterującej sprawia, że pokos jest kształtne formowany. Wyjątkowa zwrotność i duży prześwit pod podniesionymi karuzelami zapewnia wygodną pracę na mniejszych polach. Każda karuzela posiada system TerraLink Quattro wyposażony w cztery koła kopiujące. Kierowane tylne koła jezdne oraz rama zaczepowa o kącie skrętu do 80º zapewniają doskonałą zwrotność.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Zgrabiarki Kverneland ProLine cechuje unikalny system napędu, w którym koła zębate oraz osie pracują w kąpieli olejowej. Zamknięta konstrukcja przekładni zapewnia stałe smarowanie elementów czyniąc ją całkowicie wolną od obowiązku codziennej konserwacji. Utwardzana prowadnica ramion posiada regulację kąta pracy, gładką powierzchnię bieżni oraz dużą średnicę 400 mm zapewniając maszynie cichą pracę rolek poruszających się po prowadnicy. Aluminiowe obudowy łożysk, wyposażone w dwa szeroko rozstawione łożyska zapewniają solidną konstrukcję oraz brak potrzeby codziennego smarowania.

Połączone za pomocą drążka z ramą zaczepową tylne koła pozwalają wykonać sprawne nawroty o małym promieniu skrętu na małych i niekształtnych polach. Kiedy zgrabiarka pracuje na łąkach położonych na stromych zboczach układ kierowania pozwala jej pracować w śladzie ciągnika. Rama zaczepowa pozwala na wykonywanie ostrych zakrętów do 80° podczas zawracania. Na czas zawracania na uwrocia boczne karuzele są podnoszone do pozycji 45°. Dodatkowo, jako opcja można maszyny wyposażyć w system indywidualnego podnoszenia karuzel pozwalając pracować przy pomocy tylko jednej karuzeli.