Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

AVR

KULTYWATORY UPRAWOWE

WIELORAK COMBI

AVR WIELORAK COMBI

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Pielnik: zgarnianie chwastów z redlin

Obsypnik: formowanie redlin

Chwastownik: wycinanie chwastów

Dzięki tej maszynie, spulchnianie podłoża i zapobieganie wzrostowi chwastów nigdy nie było łatwiejsze. Sekretem narzędzia Combi jest jego pomysłowy system regulacji dociążania, który wykorzystuje ciężar ciągnika do wywierania nacisku na formownicę.

Obsypnik: Formowanie solidnych redlin na glebach lekkich

 

Jeśli pracujesz na lżejszych glebach, niewątpliwie zauważyłeś, że budowa trwałych redlin nie zawsze jest prosta. Elementy obsypnika Combi zostały tak opracowane, aby móc to zrobić zarówno przy dużych prędkościach pracy jak i na lżejszych glebach.

Płyty formujące umożliwiają tworzenie wysokich redlin z szerokimi wierzchołkami (17 lub 22,5 cm) przy dużych prędkościach pracy. Ta konstrukcja zapewnia równomierną dystrybucję gleby i optymalną ochronę przed kamieniami i innymi przeszkodami.

Wielorak Combi AVR łączy trzy funkcje na jednej ramie. Poprzez proste przełączanie niektórych elementów można wybrać, jaką maszynę zastosować:

Chwastownik: Odchwaszczanie międzyrzędzi innych roślin

Chwastownik może być stosowany do odchwaszczania roślin, które są uprawiane w redlinach, takich jak belgijska endywia, marchew i ziemniaki.

Elementy chwastownika są zamocowane do ramy głównej na zawiasach. Ta konstrukcja zapewnia, że koło chwastownika podąża za bruzdą, co powoduje równomierną głębokość roboczą. Kąt, wysokość i głębokość pracy są regulowane bezstopniowo. Nacisk na elementy chwastownika można regulować trzystopniowo w zależności od wytrzymałości redliny. Każda sekcja chwastownika jest wyposażona w duże koło (200 x 65 mm) z elastyczną oponą. Na tej maszynie znajdują się również elementy formujące, które zapewniają stabilną przebudowę redlin.

Pielnik: Ekologiczne pielenie chwastów w redlinach

 

Pielnik wykonuje dwie czynności:

  • Po pierwsze, zgarniaki usuwają cienką warstwę gleby i wszelkie chwasty, które rosną na redlinach. Spulchniona gleba przykrywa i dusi chwasty.
  • Następnie, elementy szybkobieżnej formownicy prasują glebę, stabilizując kształt redlin.