Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

AVR

KOMBAJN

SPIRIT 5200

AVR SPIRIT 5200

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Proces zbioru przyjazny dla ziemniaka

Spirit 5200 pozostaje wierny podstawowym zasadom AVR w zakresie wydajnego zbioru ziemniaków: maszyna o solidnej konstrukcji zapewniająca delikatny zbiór ziemniaków. Maszyna jest przyjazna dla użytkownika i niezwykle wytrzymała, aby ograniczyć koszty serwisowania do absolutnego minimum i umożliwić użytkownikowi ciągłość pracy przez cały okres wykopków.Sterowanie jest łatwe i intuicyjne dzięki zastosowaniu joysticka z magistralą Can-Bus i wyświetlacza.

Idealna maszyna do łatwego i sprawnego zbioru ziemniaków

5200 to idealna maszyna do łatwego, ale skutecznego zbierania ziemniaków. Układ napędowy został świadomie utrzymany w prostocie rozwiązań. Taśmy odsiewające i separatory palcowe są napędzane mechanicznie.

Niski nacisk na glebę, idealny do trudnych warunków zbioru

Kierowca może z łatwością obserwować proces zbioru, ponieważ jest to kombajn z bocznym wykopem. Kombajn z bocznym przesuwem kopaczki oznacza, że nie ma potrzeby doposażania ciągnika w wąskie opony do zbioru międzyrzędowego. Ciągnik może kontynuować pracę na szerokich oponach. Daje to ogromne korzyści w trudnych warunkach! Ponadto podczas zbioru koła nie będą formowały grud.