Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

AVR

SADZARKI ZAWIESZANE

CERES

AVR CERES

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Sadzarki AVR, Ceres, są dobrze znane z wyjątkowej niezawodności, precyzji i wytrzymałości! Gama sadzarek składa się z 2 lub 4-rzędowych, ciągnionych sadzarek. Te kubełkowe sadzarki są dostępne z napędem mechanicznym lub hydraulicznym. W opcji można zamontować zbiornik na nawóz mineralny. Niezależnie od Twoich warunków sadzenia i potrzeb, AVR z pewnością zaoferuje Ci zawsze optymalne rozwiązanie.

Ceres 400, dokładne sadzenie w krótkim czasie

Seria sadzarek Ceres została w całości zaprojektowana i wyprodukowana przez zespół AVR. Najważniejsze jej cechy to niezawodność, precyzja, łatwość obsługi i perfekcyjne formowanie redlin.Moduł sadzący jest przykładem precyzji i niezawodności. 20 par kubełków zamontowanych na pasie podnośnika zapewnia ciągłość precyzji przy wysokich prędkościach sadzenia. Poza tym, przy wyższych prędkościach jazdy sadzarka pracuje łagodniej. Duży górny bęben stabilizuje górną stronę, mała górna rolka dolną, ponadto lekko pochylone ustawienie zespołu sadzącego gwarantuje dokładne rozmieszczenie (również na pochyłościach).

Ceres 200M

Ceres 200M to dwurzędowa sadzarka z napędem mechanicznym.

System sadzenia oparty jest na tej samej zasadzie, co w linii Ceres, ale w tej maszynie został zredukowany do najprostszej formy. Dostępne opcje to oświetlenie, dwa typy stałych zasobników (750 kg i 1300 kg), elektryczne mieszadła w taśmie kubkowej, osłona obsypująca oraz zespół nawozu.

Ceres 440

AVR Ceres 440 oparty jest na modelu Ceres 400. Jest to czterorzędowa sadzarka, która jest dostępna zarówno w wersji hydraulicznej, jak i mechanicznej.

W Ceres 440 AVR celowo wybiera sterowanie ISOBUS i niezależny od rzędu napęd hydrauliczny. Szeroki bunkier zapewnia płynny załadunek.

Ceres 200H

Ceres 200H to dwurzędowa sadzarka wyposażona w prawie wszystkie funkcje, które ma do zaoferowania jej większe rodzeństwo.

Jeśli jesteś ograniczony do sadzenia dwurzędowego po destonowaniu, wszystkie funkcje maszyn czterorzędowych można zredukować do szerokości dwóch rzędów. Podobnie jak wersja M, Ceres 200H jest sadzarką dwurzędową zawieszaną, ale w tym przypadku maszyna jest napędzana w pełni hydraulicznie i jest wyposażona w kompleksowy pakiet technologiczny i większy zbiornik. Ta maszyna jest przeznaczona do sadzenia na wcześniej przygotowanych zagonach, tj. Głównie w sytuacjach, gdy gleba jest „oczyszczona”.