Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

AVR

URZĄDZENIA MAGAZYNOWE

FALCON

AVR FALCON

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Łagodny i elastyczny kosz odbiorczy

 

Kosze odbiorcze są dostępne w różnych wersjach. Na przykład istnieje możliwość wyboru przegubowego wydłużenia z przodu lub z tyłu zasobnika w celu zwiększenia pojemności. Ponadto kosz jest wyposażony w unikalny przenośnik podłogowy (w 100% łagodny dla plonu) z dużym efektem wynoszenia

Szybki rozładunek w magazynie. Delikatna obsługa plonu.

Kosze odbiorcze AVR zapewniają szybki, efektywny oraz delikatny sposób przeładunku ziemniaków i innych plonów. Maszyna jest dostępna w kilku wersjach i z wieloma wariantami rolek, dzięki czemu można praktycznie dostosować maszynę do potrzeb indywidualnych. Różne możliwości konfigurowania i liczne opcje sprawiają, że jest to idealna maszyna dla średnich i dużych przetwórni ziemniaków (i innych produktów).

Łagodny dla ziemniaków przenośnik podłogowy

 

Przenośnik podłogowy jest standardowo wyposażony w poziomujące odchylenie za częścią wznoszącą. Pomaga to rozładować skumulowany przepływ plonu, zapewnia lepszą dystrybucję i równomierny strumień plonu do rolek czyszczących. Dlatego dodatkowo powiększa zdolność przesiewania / czyszczenia zespołu rolkowego.

Moduł rolkowy można doposażyć w opcje dodatkowego oczyszczania dla każdego typu rolek czyszczących, które pomagają utrzymać rolki w czystości i zoptymalizować wydajność czyszczenia w trudnych warunkach.