Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec Maszyny

11242953_1317928441566600_1986362251_o
12250751_1317928438233267_79050267_o
11168548_1317928451566599_817338029_o
12271181_1317815511577893_1631465275_o
12236965_1317928494899928_362469776_o
12248464_1317928431566601_2057217072_o

Oddział Chełmno

ul. Magazynowa 2

86-200 Chełmno

+48 56 676-04-80

mail: maszyny@agro-siec.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota- 8.00 - 12.00

niedziela: nieczynne

Sekretariat:

Joanna Marchlewska

telefon: +48 883-318-710

email: maszyny@agro-siec.pl

Tomasz Schabowski

koordynator ds. cześci

telefon: +48 882-107-344

mail: t.schabowski@agro-siec.pl

Michał Szmyd

koordynator serwisu

telefon: +48 666-042-479

mail: m.szmyd@agro-siec.pl

Daniel Krzywiński

maszyny używane

telefon: +48 882-023-258

mail: d.krzywinski@agro-siec.pl

Tomasz Bulge

kierownik ds.rolnictwa precyzyjnego

telefon+48 664-144-562

mailt.bulge@agro-siec.pl

Krystian Szramowski

Maszyny do warzyw i buraka cukrowego

 telefon: +48 605-690-085

mail: k.szramowski@agro-siec.pl

Zbigniew Rzemek

doradca techniczno-handlowy 

telefon: +48 882-156-665

mail: z.rzemek@agro-siec.pl

Adrian Bzdawka

doradca techniczno-handlowy ds.części

telefon: +48 883-316-244

mail: a.bzdawka@agro-siec.pl

Adam Kaliciński

profesjonalne maszyny komunalne

telefon: +48 785-237-657

mail: a.kalicinski@agro-siec.pl