Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec Maszyny

Korzystna oferta Finansowania

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 664 144 575

ZAMÓW DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA 2018 -> OBIERZ MASZYNĘ W 2019 -> ŻNIWA 2019 -> ZAPŁAĆ PIERWSZĄ RATĘ KREDYTU PO ŻNIWACH

John Deere w ramach trwającej właśnie „Oferty przedsezonowej 2019” daje rolnikom możliwość zakupu maszyny już teraz i skorzystania z atrakcyjnego kredytu na sfinansowanie inwestycji. Dotyczy to urządzeń, na które zamówienia zostaną złożone do końca października 2018 r. Oferta jest realizowana w czterech krokach. Pierwszy to złożenie zamówienia, kolejny to odbiór maszyny. Następne przewidziane są na 2019 r., kiedy to najpierw dochodzi do odbioru maszyny a po następnych żniwach rolnik może uregulować pierwszą ratę kredytu.

Jest on zapewniany przez John Deere Financial, który opracuje proste i przejrzyste zasady finansowania, dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego gospodarstwa lub przedsiębiorstwa. Kredyt fabryczny finansuje zakup wszystkich modeli kombajnów, opryskiwaczy, pras i sieczkarni. Spłatę można rozłożyć na okres kilku lat. Przez pierwsze trzy oprocentowanie wynosi 0%. Na kolejne koszty kredytu będą ustalane indywidualnie z każdym gospodarstwem.  Minimalna wpłata własna to 35% wartości maszyny. Harmonogram spłaty rat jest dowolny. Rolnik może wybrać rozliczenia miesięczne kwartalne lub półroczne. Przykładowo, jeśli gospodarstwo zdecyduje się zakupić maszynę o wartości 1 mln zł netto a wpłata własna wyniesie 500 tys. zł. to kwartalna rata zostanie obliczona na kwotę 41 666,67 zł przy trzyletnim okresie finansowania. W tym czasie nie wystąpi konieczność ponoszenia dodatkowych opłat wynikających z oprocentowania.

Propozycja finansowania dotyczy maszyn zamówionych u autoryzowanych Dealerów John Deere od 1/08/2018 do 31/10/2018 lub do odwołania i dostępna jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą. Pierwsza rata płatna po żniwach; przy założeniu odbioru maszyny najwcześniej w maju 2019 i przy zastosowaniu półrocznego harmonogramu spłat. Szczegółowe warunki finansowania zawarte są w Regulaminie Promocji ‘Atrakcyjne oprocentowanie w Programie John Deere Financial’ dostępnym u autoryzowanych dealerów John Deere. Organizatorami promocji są John Deere Polska Sp. z o.o. i Credit Agricole Bank Polska S.A.. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.