W ciągniku 2036R zastosowano zmodernizowany układ unoszenia agregatu koszącego CommandCut umożliwiający szybką i precyzyjną regulację agregatu pokrętłem i dźwignią. Dzięki opisom obsługa elementów sterowania jest prosta. Pokrętło wysokości koszenia (HOC) oraz dźwignię unoszenia/opuszczania dogodnie umieszczono na konsoli prawostronnej, gdzie operator ma do nich łatwy dostęp. Blokuje użycie WOM, gdy agregat jest w położeniu instalacyjnym, by zapobiec obrotom WOM i uszkodzeniu noży agregatu koszącego.

Moc : 49 KM

Liczba cylindrów : 4-cyl.

Pojemność skokowa : 1995 l

JOHN DEERE

SERIA 4 4049R

KATALOG PRODUKTU

SPECYFIKACJA PRODUKTU

CIĄGNIK KOMPAKTOWY 4049R

Ciągniki 4R mają wystarczającą moc i możliwości sterowania, aby bez trudu i z zachowaniem najwyższej dokładności pracować z szeroką gamą osprzętu. Należy do nich, dla przykładu, nasz niewiarygodny system Load Match. System Load Match automatycznie dostosowuje prędkość silnika do jego obciążenia, dzięki czemu silnik już nigdy nie zgaśnie, ani mniej doświadczonym operatorom, ani tym, którzy z ciągnikiem pracują już od dawna.

Silnik wysokoprężny o mocy 49 KM Automatyczna eHydro z dwoma pedałami Napęd na cztery koła w wersji standardowej Kategoria I, TUZ

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI

CIĄGNIKA 4049R

Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.
KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI |