Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Moc : 75 KM

Liczba cylindrów : 3-cyl.

Pojemność skokowa : 2,9 l

JOHN DEERE

SERIA 5075e 

CIĄGNIK 5075e

Miejsce pracy w ciągnikach serii 5E jest bardzo przestronne i łatwo dostępne z obu stron. Wszystkie elementy sterowania są łatwo dostępne i intuicyjnie rozmieszczone, toteż nawet niedoświadczony operator może obsługiwać ciągnik. Elementy sterowania są oznaczone kolorami: dźwignie WOM są oznaczone kolorem żółtym, dźwignie układu napędowego kolorem pomarańczowym, a dźwignie układu hydraulicznego kolorem czarnym. Aby spełnić wymagania Unii Europejskiej (UE) dotyczące poziomu hałasu, cały interfejs operatora jest odizolowany od drgań i dźwięku silnika i przekładni.

Tył platformy jest zamknięty, co oznacza nie tylko więcej miejsca na osobiste rzeczy operatora, ale także ochronę przed błotem wpadającym z tyłu ciągnika.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl
WOM 540/540 Economy pozwala operatorom na wybranie obrotów silnika potrzebnych do danego zastosowania. W położeniu ekonomicznym WOM zapewnia 540 obr/min przy 1700 obr/min silnika. Położenie ekonomiczne 540 obr/min WOM idealnie nadaje się do dowolnego zastosowania WOM, od napędzania kosiarki z kondycjonerem po prasę lub obcinacz, gdzie pełna moc nie jest konieczna. Praca przy niższych obrotach silnika obniża koszty paliwa podczas prac. Dzięki ograniczeniu hałasu i drgań zwiększony został komfort operatora podczas obsługiwania maszyny. Dźwignia pozwala operatorowi na łatwą zmianę pomiędzy 540 a 540E gdy warunki stwarzają możliwość do oszczędzania paliwa bez wpływu na wydajność.
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agro-Sieć Maszyny
ul. Magazynowa 2, 86-200 Chełmno moich danych osobowych
w postaci imienia, nazwiska i adresu do korespondencji w celu
przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących
produktów i usług oferowanych przez Agro-Sieć Maszyny
za pomocą marketingu bezpośredniego.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!