Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Moc : 115 KM

Liczba cylindrów : 4-cyl.

Pojemność skokowa : 4500 l

JOHN DEERE

SERIA 6RC 6115RC 

CIĄGNIK  6115RC

Funkcja IPM w ciągnikach 6RC jest dedykowana wielu typowym pracom rolnym, w których używa się WOM do zastosowań wymagających dużej mocy bądź ciągnik wykorzystuje się jako pojazd transportowy. Znakomicie sprawdza się on w przypadku zapotrzebowania na dużą moc podczas pracy
z użyciem WOM w trakcie jazdy i w przypadku zastosowań transportowych. W zastosowaniach wymagających dużej mocy WOM oraz holowania ciężkich przyczep czy narzędzi układ ten zapewnia znacznie większą moc. Poprawa wydajności Lepsze przyspieszenie Łatwiejsze utrzymywanie żądanej prędkości transportowej.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI

CIĄGNIKA 6115RC

Układ inteligentnego zarządzania mocą gruntownie przetestowali inżynierowie firmy John Deere pod względem zgodności z podstawowymi podzespołami ciągnika i wpływu na ich niezawodność. Układ inteligentnego zarządzania mocą stosowany w maszynach firmy John Deere stanowi bezpieczną alternatywę dla dostępnych na rynku urządzeń firm trzecich zwiększających moc bez uwzględnienia wpływu na silnik, przekładnię, osie, zaczep rolniczy czy TUZ. Układ zapewnia optymalne wykorzystanie podzespołów ciągnika. Na przykład podczas pracy z użyciem WOM moc jest kierowana na osie ciągnika i do napędu WOM. Dodanie mocy do obu tych układów nie powoduje przeciążenia żadnego z nich. Przy prędkościach transportowych moment obrotowy układu przeniesienia napędu zmniejsza się znacząco w porównaniu do poziomów obserwowanych podczas pracy w polu z niską prędkością jazdy. Dodanie mocy w trybie transportowym nie skutkuje przeciążeniem przekładni ani osi.