Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Moc : 253 KM

Liczba cylindrów : 6-cyl.

Pojemność skokowa : 7,4 l

JOHN DEERE

KOMBAJN W440

KOMBAJN  W440

Wstępny bęben młócący (PTC) zapewnia 20-procentowy wzrost wydajności

Dodatkowy bęben oraz aktywna powierzchnia separacji kombajnu wstępnego bębna młócącego zapewniają około 20-procentowy wzrost wydajności, szczególnie w przypadku ciężkiego, wysokowydajnego i trudnego do omłotu materiału. Wstępny bęben młócący obraca się względem bębna głównego w stosunku 80/100, co zapewnia odpowiednie przyspieszenie materiału za przenośnikiem pochyłym, na którym wykonuje się separację wstępną. Obydwa klepiska są oddzielnie regulowane z kabiny, a łagodne przejście między klepiskiem wstępnym a głównym zapewnia równomierne przemieszczanie się materiału. Dzięki gładkiej powierzchni łopatek materiał jest przenoszony delikatnie, a maszyna zapewnia najlepszą jakość słomy.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI

KOMBAJNU W440

Układ oczyszczania spalin jest wyposażony w technologię selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), który ogranicza emisję spalin silnikowych. Cały system składa się z układu sterowania silnikiem i układu SCR. Obydwa systemy są ze sobą połączone za pomocą magistrali CAN.

ntuicyjny kolorowy wyświetlacz dotykowy wyświetla bezpośrednie informacje zwrotne dotyczące wydajności kombajnu. Trzy czujniki (kosza sitowego, wytrząsaczy i niedomłotów) przesyłają dane, które są prezetowane na wyświetlaczu w postaci osobnych słupków. Wszystkie czujniki można regulować i kalibrować, korzystając z wyświetlacza.

Wszystkie ważne funkcje obsługi kombajnu można znaleźć na dźwigni wielofunkcyjnej. Z tyłu dźwigni znajduje się przełącznik trybu pochylenia bocznego i przesuwania nagarniacza w poziomie. Kierunek jazdy Prędkość jazdy Położenie zespołu tnącego Położenie wysokości Położenie przechylania poprzecznego Położenie i szybkość nagarniacza PRZENOŚNIK ŚLIMAKOWY UKŁADU WYŁADOWCZEGO AHC/DHC Pozostałe ważne funkcje są obsługiwane za pomocą dużych, intuicyjnych przycisków na prawym podłokietniku.