Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Moc : 387 KM

Liczba cylindrów : 6-cyl.

Pojemność skokowa : 9,0 l

JOHN DEERE

KOMBAJN S760

KOMBAJN  S760

Stała jakość ziarna i małe straty w każdych warunkach: Nasz rewolucyjny system interaktywnej regulacji kombajnu (ICA2) automatycznie zapewnia stałą wydajność zbioru plonów w każdych warunkach pracy. Eliminacja potrzeby systematycznego dokonywania ręcznych regulacji daje operatorom pewność, że kombajn pracuje z optymalną wydajnością.

Niezależne testy* wykazały, że stopień wykorzystania możliwości kombajnu przez operatora waha się w zakresie nawet 20%. System ICA2 eliminuje te wahania, zapewniając optymalną wydajność. Godzina po godzinie. Dzień po dniu. Gdy maszyna jest już skonfigurowana, system ICA2 sam zajmuje się wszystkimi regulacjami przez resztę dnia.

 
Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl
Aktywny układ powrotu niedomłotów to jeden z głównych elementów poprawiających wydajność modeli S780 i S790. System ten zwiększa wydajność kombajnu, oddzielnie zajmując się niedomłotami i ułatwiając cały proces konfiguracji oraz regulacji. W efekcie uzyskuje się wyższą wydajność kombajnu, lepszą jakość ziarna i niższe straty, jak również wyższą jakość słomy i redukcję zużycia paliwa. Mały bęben młócący z prawdziwymi cepami i klepiskiem oddziela ziarna pozostałe w kłosach. Podobnie jak pozostała część układu młócącego jest on zaprojektowany tak, aby pracował delikatnie bez uszkadzania ziarna. Samo klepisko ma dwa ustawienia, którymi steruje dźwignia sprężynowa, umożliwiająca szybkie i wygodne przełączanie między zbiorem kukurydzy i upraw drobnoziarnistych. Materiał jest ponownie doprowadzany przez przenośnik ślimakowy na przód układu czyszczącego. Otwór na dnie przenośnika ślimakowego jest trójkątny, dlatego materiał jest rozprowadzany równomiernie na całej szerokości układu czyszczącego, a nie wyrzucany w jednym miejscu. Zapobiega to potencjalnym przeciążeniom układu czyszczącego.