Moc : 387 KM

Liczba cylindrów : 6-cyl.

Pojemność skokowa : 9,0 l

JOHN DEERE

KOMBAJN S760

KATALOG PRODUKTU

SPECYFIKACJA PRODUKTU

KOMBAJN  S760

Nasza rewolucyjna Interaktywna Regulacja Kombajnu (ICA2) automatycznie gwarantuje stałą wydajność koszenia bez względu na warunki. Eliminacja konieczności regularnie wykonywanych ręcznych ustawień daje operatorowi pewność, że kombajn pracuje z maksymalną wydajnością. Niezależne testy* wykazały, że wykorzystanie potencjalnych możliwości kombajnu przez różnych operatorów może się różnić nawet o 20%. ICA2 eliminuje czynnik niepewności, oferując optymalne osiągi. Godzina po godzinie. Dzień po dniu. Zaletą wyróżniającą ICA2 na tle innych systemów jest kontrolowanie zarówno układu młócącego, jak i układu czyszczącego, co daje pełną kontrolę koszenia.

W agregacie Spirit R zastosowano prosty w obsłudze układ dozujący Fenix III. Materiał siewny można dozować w szerokim zakresie dawek, już od 1kg na hektar do bardzo dużych wartości. Sprawność układu dozującego nigdy nie ograniczy wydajności tego agregatu.

Do istotnych cech Fenix III należy wałek dozujący wykonany z elastycznego materiału, który uszczelnia ten układ, a dzięki temu zmniejsza ilość wymaganego powietrza, co wpływa na oszczędność paliwa.

Precyzja dozowania nasion zapewnia wyrównane wschody na całym polu

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl
Aktywny układ powrotu niedomłotów to jeden z głównych elementów poprawiających wydajność modeli S780 i S790. System ten zwiększa wydajność kombajnu, oddzielnie zajmując się niedomłotami i ułatwiając cały proces konfiguracji oraz regulacji. W efekcie uzyskuje się wyższą wydajność kombajnu, lepszą jakość ziarna i niższe straty, jak również wyższą jakość słomy i redukcję zużycia paliwa. Mały bęben młócący z prawdziwymi cepami i klepiskiem oddziela ziarna pozostałe w kłosach. Podobnie jak pozostała część układu młócącego jest on zaprojektowany tak, aby pracował delikatnie bez uszkadzania ziarna. Samo klepisko ma dwa ustawienia, którymi steruje dźwignia sprężynowa, umożliwiająca szybkie i wygodne przełączanie między zbiorem kukurydzy i upraw drobnoziarnistych. Materiał jest ponownie doprowadzany przez przenośnik ślimakowy na przód układu czyszczącego. Otwór na dnie przenośnika ślimakowego jest trójkątny, dlatego materiał jest rozprowadzany równomiernie na całej szerokości układu czyszczącego, a nie wyrzucany w jednym miejscu. Zapobiega to potencjalnym przeciążeniom układu czyszczącego.

Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.
KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI |