Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Moc : 455 KM

Liczba cylindrów : 6-cyl.

Pojemność skokowa : 9,0 l

JOHN DEERE

KOMBAJN S770

KOMBAJN  S770

Nasza rewolucyjna Interaktywna Regulacja Kombajnu (ICA2) automatycznie gwarantuje stałą wydajność koszenia bez względu na warunki. Eliminacja konieczności regularnie wykonywanych ręcznych ustawień daje operatorowi pewność, że kombajn pracuje z maksymalną wydajnością. Niezależne testy* wykazały, że wykorzystanie potencjalnych możliwości kombajnu przez różnych operatorów może się różnić nawet o 20%. ICA2 eliminuje czynnik niepewności, oferując optymalne osiągi. Godzina po godzinie. Dzień po dniu. Zaletą wyróżniającą ICA2 na tle innych systemów jest kontrolowanie zarówno układu młócącego, jak i układu czyszczącego, co daje pełną kontrolę koszenia.

Układy jednorotorowe serii S zapewniają znacznie lepsze wyniki w porównaniu do systemów hybrydowych i innych, bardziej tradycyjnych. Zamiast rozdzielania materiału na dwa strumienie zachowany jest tu jednolity przepływ masy, co zmniejsza zapotrzebowanie na moc. Jest to możliwe, ponieważ rotor o większej średnicy generuje wyższy moment bezwładności niż mniejsze rotory pracujące przy niższych prędkościach obrotowych. Rotor ma również znacznie szerszy obszar przekroju omłotu niż w przypadku systemu stycznego. Zapewnia to płynne przejście ze stycznego na osiowy przepływ materiału. Równomierny przepływ materiału oznacza równomierny omłot, separację i rozdrabnianie. Efektem jest lepsza jakość słomy i ziarna. Nieważne, czy zbierany jest jeden rodzaj uprawy z dużego areału, czy też następują częste zmiany z jednej uprawy na drugą — seria S gwarantuje wydajność w każdym zastosowaniu. Nasze kombajny zostały przetestowane z 36 różnymi rodzajami upraw i pozwalają dostosować każdy podzespół — od zespołu żniwnego po rotor i system zagospodarowania resztek pożniwnych. Łatwy dostęp do rotora gwarantuje też szybką i prostą zmianę zbieranej rośliny.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl
PODSTAWA ZYSKOWNEJ DZIAŁALNOŚCI Niewielki wzrost ilości pozyskiwanego ziarna to duży wzrost zysku. Dlatego oferta John Deere obejmuje szeroką gamę zespołów żniwnych, umożliwiającą dobranie idealnego rozwiązania do zbieranych upraw i używanego kombajnu. Do wyboru są zespoły z tradycyjnym przenośnikiem ślimakowym (600R, 600F, 600X) oraz z aktywnymi taśmami do transportu materiału (700PF, 700D) w wielu różnych szerokościach do 12,2 m. Zespoły żniwne 600R wielokrotnie udowodniły swoją skuteczność i niezawodność w polu — wyprodukowaliśmy już ponad 650 tys. sztuk. Mają one wiele elementów klasy premium, w tym płyty podające ze stali nierdzewnej, przenośnik ślimakowy o dużej średnicy i liniowy napęd noży. Model 600F z elastyczną listwą tnącą pracuje szybciej i kosi dokładniej na nierównym terenie, co minimalizuje straty przy zbiorze wyległych lub splątanych roślin. Zespoły żniwne 600R i 600F z zestawem do rzepaku charakteryzują się najniższym współczynnikiem strat ziarna dzięki największej odległości przenośnika ślimakowego od kosy.