Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Moc : 571 KM

Liczba cylindrów : 6-cyl.

Pojemność skokowa : 13,5 l

JOHN DEERE

KOMBAJN S785

KOMBAJN  S785

Nasza rewolucyjna Interaktywna Regulacja Kombajnu (ICA2) automatycznie gwarantuje stałą wydajność koszenia bez względu na warunki. Eliminacja konieczności regularnie wykonywanych ręcznych ustawień daje operatorowi pewność, że kombajn pracuje z maksymalną wydajnością. Niezależne testy* wykazały, że wykorzystanie potencjalnych możliwości kombajnu przez różnych operatorów może się różnić nawet o 20%. ICA2 eliminuje czynnik niepewności, oferując optymalne osiągi. Zaletą wyróżniającą ICA2 na tle innych systemów jest kontrolowanie zarówno układu młócącego, jak i układu czyszczącego, co daje pełną kontrolę koszenia.

Niewielki wzrost ilości pozyskiwanego ziarna to duży wzrost zysku. Dlatego oferta John Deere obejmuje szeroką gamę zespołów żniwnych, umożliwiającą dobranie idealnego rozwiązania do zbieranych upraw i używanego kombajnu. Do wyboru są zespoły z tradycyjnym przenośnikiem ślimakowym (600R, 600F, 600X) oraz z aktywnymi taśmami do transportu materiału (700PF, 700D) w wielu różnych szerokościach do 12,2 m. Zespoły żniwne 600R wielokrotnie udowodniły swoją skuteczność i niezawodność w polu — wyprodukowaliśmy już ponad 650 tys. sztuk.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl
Na drodze przekładnia ProDrive™ pozwala na jazdę z prędkością nawet 25 km/h, co umożliwia szybsze dotarcie na miejsce. W polu przekładnia zapewnia wyższy moment obrotowy i ze względu na bezstopniową regulację prędkości pozwala obsłużyć większy areał w krótszym czasie. Przekładnia ProDrive umożliwia precyzyjne sterowanie prędkością jazdy w dwóch zakresach o bezstopniowej regulacji. Wystarczy ustawić jeden zakres dla zwykłej prędkości zbiorów, a drugi do transportu. Następnie po przyciśnięciu przycisku wybranego zakresu można łatwo kontrolować prędkość kombajnu w danym zakresie, przesuwając dźwignię do przodu lub do tyłu. Nie ma potrzeby zatrzymywania maszyny w celu zmiany biegu. Przekładnia ProDrive zapewnia o 64 procent wyższy moment obrotowy w danym zakresie prędkości w porównaniu do standardowej przekładni mechanicznej. Dostarcza ona również o 95 procent wyższy moment obrotowy przy prędkości 6,5 km/h, czyli przy średniej prędkości zbioru, co dodatkowo poprawia osiągi. Układ zarządzania prędkością obrotową silnika automatycznie kontroluje obroty silnika podczas jazdy po drogach. Związane z tym oszczędności paliwa sięgają 10–20 procent.