Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Moc : 392 KM

Liczba cylindrów : 6-cyl.

Pojemność skokowa : 9,0 l

JOHN DEERE

KOMBAJN T670

KOMBAJN  T670

Napęd ProDrive jest wysokowydajnym rozwiązaniem zapewniającym wysoką wydajność kombajnu w każdych warunkach terenowych i atmosferycznych. Wykorzystano w nim przekładnię z możliwością przełączania pod obciążeniem pomiędzy biegami należącymi do pierwszego i drugiego zakresu, co umożliwia zachowanie stałej prędkości jazdy po polu pomimo zmieniających się warunków. Przełączanie biegów odbywa się bez zatrzymywania kombajnu. W połączeniu ze zintegrowaną blokadą mechanizmu różnicowego i hamulcem ręcznym, takie rozwiązanie zapewnia maksymalną wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Zalety napędu ProDrive:

Precyzyjne sterowanie prędkością jazdy kombajnu bez potrzeby stałego monitorowania sytuacji i korygowania położenia dźwigni sterowania napędem hydrostatycznym.

Biegi przekładni zmienia się bez zatrzymywania kombajnu

Technologia automatycznego przełączania biegów pod obciążeniem, pomiędzy zakresami prędkości

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI

KOMBAJNU T670

Wprowadzając kombajny w wersji HillMaster, firma John Deere odpowiada na potrzeby klientów, którzy na wzniesieniach o nachyleniu do 22% chcą pracować z wydajnością podobną do osiąganej na płaskim terenie. Poziomowanie całego kombajnu zapewnia wysoki komfort pracy operatora i maksymalną sprawność maszyny. Układy oczyszczania i separacji mogą pracować z maksymalną sprawnością. Poziom wydajności jest utrzymywany również poprzez poziomowanie zbiornika na ziarno. Dzięki temu przenośnik ślimakowy może całkowicie napełniać zbiornik. Układ HillMaster automatycznie i na bieżąco poziomuje cały kombajn, dzięki czemu zapewnia następujące korzyści rolnikom prowadzącym uprawy na nierównym, spadzistym terenie: Pełna wydajność separacji - bęben młócący, wytrząsacze słomy i układ czyszczący są zawsze ustawione poziomo. Wyższy komfort pracy - operator siedzi zawsze w wygodnej wyprostowanej pozycji. Wykorzystanie pełnej pojemności zbiornika na ziarno - mniejsza częstotliwość rozładunku Równomierny rozkład masy na koła napędowe - lepsza przyczepność i znakomita stabilność kombajnu podczas jazdy na zboczach.