Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Moc : 334 KM

Liczba cylindrów : 6-cyl.

Pojemność skokowa : 9,0 l

JOHN DEERE

KOMBAJN W660

KOMBAJN  W660

Nawet do 5% większa wydajność dzięki licznym inteligentnym rozwiązaniom Od koszenia po zagospodarowanie resztek pożniwnych, w polu i na drogach, od pierwszego użycia do końca sezonu – nowy model W540 pomoże Ci dzięki inteligentnej technologii, przydatnym funkcjom i innowacyjnym usługom, abyś mógł pracować szybciej, wygodniej i wydajniej – oraz zawsze uzyskiwał maksymalne osiągi przy wszystkich rodzajach upraw.

Prosty układ napędowy zapewnia niezawodne i bezawaryjne przenoszenie mocy z silnika do poszczególnych zespołów kombajnu. Pasy klinowe wykonano z Kevlaru®, który jest materiałem o bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej i odporności na rozciąganie, dzięki czemu zapewniono ich dużą trwałość. Łańcuchy układu napędowego są uszczelnione pierścieniami O-ring, dzięki czemu można je użytkować przez bardzo długi czas. W układzie wykorzystano również wbudowane mierniki naprężenia, które ułatwiają obsługę serwisową i skracają jej czas. Legenda schematu Przenośnik pochyły Bęben młócący Odrzutnik Przenośnik ślimakowy układu wyładowczego Kosz sitowy układu czyszczącego Wytrząsacz Silnik Układ hydrauliczny Rozdrabniacz słomy

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI

KOMBAJNU W660

Kabina kombajnu nie ma sobie równych pod względem zapewnianej widoczności do przodu. Duża szyba przednia o szerokim kącie widzenia zapewnia niczym nieprzesłonięty widok w płaszczyźnie poziomej i pionowej. Słupki kabiny są znacznie węższe, w porównaniu z modelami serii 70, a fotel operatora jest umieszczony centralnie w kabinie kombajnu. Widoczność na lewą i prawą stronę kombajnu jest doskonała dzięki zastosowaniu specjalnie wyprofilowanej prawej i lewej szyby kabiny. Widoczność podczas rozładunku ziarna został również poprawiona poprzez zastosowanie dodatkowego przeszklenia w lewych drzwiach. Wąskie słupki narożne kabiny ze zintegrowanym wyświetlaczem o zmienionej ostatnio konstrukcji zapewniają niemal 180-stopniowy zakres widoczności dla operatora, który dzięki temu może obserwować przednie podzespoły kombajnu, rozładunek ziarna oraz sytuację podczas jazdy po drodze publicznej. Dzięki umieszczeniu wyświetlacza na prawym słupku narożnym oraz możliwości obracania wyświetlacza CommandARM™ i odchylania trzeciego wyświetlacza do góry zapewniona jest doskonała widoczność zespołu żniwnego i drogi podczas transportu.