Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Efektywny system podawania o szerokości 2,2 m

Wysokowydajny rotor ze zbieżnym przenośnikiem ślimakowym o średnicy 480 mm spawanym na konstrukcji rotora

Maksymalny ciężar formowanej beli dzięki regulacji jej średnicy i szerokości komory prasowania 1,21 m

Maksymalna średnica beli : 1,65 m

JOHN DEERE

PRASA V451G

KATALOG PRODUKTU

SPECYFIKACJA PRODUKTU

PRASA  V451G

Rotor HC — koncepcja wprowadzona w prasach zwijających John Deere w 2012 roku — to część systemu podawania prasy V451G. Jego cechy charakterystyczne to:

  • Ograniczona odległość między podbieraczem a palcami rotora powalająca ograniczać zatory zwłaszcza w przypadku kruchej słomy i krótkiej trawy

  • Mniejsza liczba łożysk i rozłożenie obciążenia wzdłuż rotora, by zwiększyć jego niezawodność

Skutkuje to optymalizacją przepływu materiału, co pozwala uniknąć zalegania materiału na polu przez długi czas. Płynny i jednostajny przepływ materiału gwarantuje dużą wydajność podawania ważną zwłaszcza przy zbiorze trudnego materiału (krótka lub mokra masa).

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl
Prasa zmiennokomorowa V451G została stworzona w oparciu o podzespoły uznanych pras serii 900. Jest ona wyposażona w podbieracz o szerokości 2,20 m (7.2 ft) (odległość między zewnętrznymi palcami  wynosi 1,92 m (6.3 ft)), który z łatwością podbiera szerokie pokosy. Palce o średnicy 5 mm (0.2 in.) są umieszczone na czterech listwach podbieracza i zapewniają wydajność podbierania odpowiednią dla małych i średnich gospodarstw.

Podbieracz prasy zmiennokomorowej V451G nie wymaga zabezpieczenia śrubą ścinaną ani sprzęgłem krzywkowym —w przypadku natrafienia na ciała obce lub potencjalnego przeładowania palce składają się chroniąc cały układ. Przeszły one wielogodzinne testy, które potwierdziły ich wysoką trwałość. Szczelne łożyska kulkowe po obu stronach zapewniają ciszę podczas jazdy przez długi okres eksploatacji maszyny.

Zgarniacze podbieracza są wykonane z wysokiej jakości galwanizowanej stali. Dzięki temu są one odporne na korozję, łatwo przesuwają się po powierzchni pola i pozwalają utrzymać stały poziom wydajności.