Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Efektywny system podawania o szerokości 2,2 m

Wysokowydajny rotor ze zbieżnym przenośnikiem ślimakowym o średnicy 480 mm spawanym na konstrukcji rotora

Maksymalny ciężar formowanej beli dzięki regulacji jej średnicy i szerokości komory prasowania 1,21 m

Maksymalna średnica beli : 0,8-1,16 m

JOHN DEERE

PRASA V451R

KATALOG PRODUKTU

SPECYFIKACJA PRODUKTU

PRASA  V451R

Oficjalny test Fokus 6112F towarzystwa Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft e.V. (DLG)

Duże gospodarstwa i usługodawcy zwykle muszą pracować szybko, aby dostarczać wiele bel każdego dnia, więc każda sekunda musi zostać optymalnie wykorzystana. Czas wyładunku to w tradycyjnych prasach zwijających czas stracony, ponieważ mogą one wymagać nawet 20 sekund na cały cykl otwierania/zamykania.

John Deere FRS istotnie skraca ten bezproduktywny czas i bezpośrednio zwiększa ogólną wydajność prasy. Z raportu oficjalnego testu Fokus 6112F towarzystwa DLG: „Znamienną cechą tej prasy jest innowacyjny system wyładowczy, który zapewnia istotną korzyść w postaci bardzo krótkiego czasu wyładunku beli. Skraca to czas zatrzymania prasy podczas wyładunku, co przyczynia się do zwiększenia produktywności”.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl
Ruchome pokrywy boczne pomagają wyeliminować ryzyko zaklinowania beli w komorze prasowania. Kiedy lekka konstrukcja się otwiera, każdy bok komory przesuwa się automatycznie o 50 mm. Bela nie styka się już z komorą; bela zostaje uwolniona i szybko opada pod własnym ciężarem. Nawet w najbardziej wilgotnych warunkach proces wyładunku beli odbywa się tak samo sprawnie, jak przy zbiorze suchej słomy.

Ta wyjątkowa funkcja nie wymaga uruchamiania skomplikowanych układów hydraulicznych ani mechanicznych. Gdy klapa tylna jest opuszczana, proste łożyska wywierają nacisk na krzywki umieszczone po obu stronach pokrywy bocznej i blokują boki komory w pozycji belowania. Gdy klapa tylna jest otwierana, nacisk na krzywki pokryw bocznych jest automatycznie zwalniany, po czym sprężyna powrotna szybko wysuwa ściany komory na zewnątrz.

Blokady umieszczone po obu stronach prasy unieruchamiają system FRS, gdy klapa tylna jest zamknięta.