Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

JOHN DEERE

PRASA V461R

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Efektywny system podawania o szerokości 2,2 m

Wysokowydajny rotor ze zbieżnym przenośnikiem ślimakowym o średnicy 480 mm spawanym na konstrukcji rotora

Maksymalny ciężar formowanej beli dzięki regulacji jej średnicy i szerokości komory prasowania 1,21 m

Maksymalna średnica beli : 0,8-1,16 m

KATALOG PRODUKTU

SPECYFIKACJA PRODUKTU

PRASA  V461R

Model V461R może tworzyć bele o średnicy maksymalnej 1,85 m (6.1-ft) przy szerokości komory prasującej 1,21 m (4-ft). Komora prasująca MaxD (maksymalna gęstość) została zaprojektowana, aby dostarczać bardzo ciężkie bele o dużej gęstości i idealnym kształcie, zatwierdzone przez instytut DLG.

NACIĄGOWE RAMIĘ KOMPENSUJĄCE ZAPEWNIA NACIĄG PASÓW

Gęstość beli, jaką zapewnia model V461R, udało się osiągnąć przez zastosowanie naciągowego ramienia kompensującego, które przekazuje naciąg hydrauliczny na pasy, a nie bezpośrednio na bele. Ten wytrzymały element nie bierze udziału w kompensacji długości pasa, dzięki czemu całkowita moc hydrauliczna jest wykorzystywana do naciągania pasa.

Gęstość można łatwo ustawić na monitorze, a zakres regulacji wynosi od 0 do 100 procent ciśnienia hydraulicznego. Wskaźnik wirtualny umieszczony na stronie roboczej umożliwia stałe monitorowanie wzrostu gęstości bez konieczności spoglądania w tył na prasę.

Gęstość można również regulować ręcznie za pomocą zaworu hydraulicznego w razie poważnej awarii.

SZEROKIE, NIEŁĄCZONE PASY ZAPEWNIAJĄ DUŻĄ GĘSTOŚĆ ORAZ ZMNIEJSZAJĄ STRATY UPRAWY

Prasa zwijająca V461R jest wyposażona w dwa pasy o szerokości 573 mm (22.56-in.), co oznacza, że operator musi kontrolować wyłącznie trzy wolne przestrzenie (jedną pomiędzy dwoma pasami i po jednej z każdej strony pasów). Zastosowanie dwóch pasów umożliwia około 4-procentowe zwiększenie objętości beli. Rozwiązanie to zmniejsza straty plonu i zwiększa wydajność procesu belowania.

Aby obsłużyć duże napięcie przenoszone przez ramię naciągowe, zastosowano pasy bez wiązań.

Zaawansowany system prowadzenia pasów, obejmujący szerokie przednie koła pasowe oraz liczne prowadnice umieszczone w obrębie komory, zapewnia precyzyjne pozycjonowanie pasa nawet podczas pracy na wzniesieniach lub przy przeciążeniu jednej strony podbieracza. Wszystkie krawędzie części, które mogą wejść w kontakt z pasami, są fazowane, aby zapobiec ich uszkodzeniu. Ramię podnoszące kompensuje napięcie pasa podczas procesu rozładowywania, aby zapobiec potencjalnym problemom związanym z jego prowadzeniem.