Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

JOSKIN

OSPRZĘT CARGO

CARGO-TRACK

OSPRZĘT CARGO

CARGO-TRACK

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Automatyczna i półautomatyczna (16 przełożeń) skrzynia biegów sprawnie przekazuje moc 450 KM do 8 kół napędzających zapewniając komfort jazdy i prędkość 80 km/h na drodze. Aby poprawić zdolności motoryczne w polu, moc jest rozdzielona na oś, przednią i tylną, z których każda posiada blokadę dyferencjału. W kwestii bezpieczeństwa, bardzo istotnej w tego typu pojeździe, Cargo-TRACK jest wyposażony seryjnie w system ABS oraz elektroniczne sterowanie układem hamulcowym.

Przestronna i oszklona kabina zapewnia pełny (360°), panoramiczny widok i wystarczającą ilość miejsca dla pasażera. Wysoki i wysunięty do przodu fotel zapewnia kierującemu optymalną widoczność podczas pracy, jak i na drodze.

Silnik : Iveco EEV Cursor 13

Pompa : 332 kW, 450 KM

Gama : maszyna samojezdna

Silnik Cargo-TRACK, IVECO EEV Cursor 13 z 6 cylindrami ustawionymi w linii, rozwija maksymalną moc około 332 kW (450 KM) dla momentu obrotowego 2.200 Nm między 1.000 a 1.400 obr./min. Dzięki najnowszym osiągnięciom techniki wykorzystanym do jego budowy, silnik jest w pełni zgodny z normą Euro 5 i jest wyposażony w technologię Ad/Blue do oczyszczania spalin (mniejsza emisja NOx).