Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

JOSKIN

OSPRZĘT CARGO

TRANS-CARGO

OSPRZĘT CARGO

TRANS CARGO

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Przekładnia jest zabezpieczona połączeniami z tworzywa między przekładniami i wałkami adaptera pochłaniają wstrząsy i wydłużają okres eksploatacji tych przekładni.

 

Skrzynia skorupowa ze stali HLE (wysoki limit plastyczności) sprawia, że maszyna ma, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, dużą wytrzymałość przy braku wzmocnienia bocznego i mniejszym ciężarze własnym.

 

Przenośnik wyposażony w łańcuch ogniwowy o wartości 80 (jest to obecnie najwyższa wartość łańcuchów napędu); Przenośnik jest wyposażony w łatwo dostępne napinacze boczne i środkowe.

Poj. DIN (m3) : 19.40 - 27.40 

Długość skrzyni : 6,87 - 8,41 m

Gama : modułowy system Cargo

Ze względu na standaryzację, pozwalającą obniżyć koszty, skrzynia przyczepy Trans-CARGO jest taka sama jak skrzynia Trans-SPACE. Gama Trans-CARGO obejmuje 6 modeli ze skrzyniami o długości 7, 7,5 i 8 m. Siłownik teleskopowy jest zintegrowany z ramą. Podwójna rama nie jest więc konieczna, a nisko położony środek ciężkości zapewnia dobre trzymanie się drogi. Siłownik jest zamontowany za pomocą zestawu bolców. A zatem montaż i demontaż osprzętu wykonuje się bardzo prosto.