Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

JOSKIN

APLIKATORY DOGLEBOWE

TERRAFLEX/2

APLIKATORY DOGLEBOWE

TERRAFLEX/2

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Konstrukcja

Aplikatory do łąk umożliwiają doglebową aplikację gnojowicy na większej głębokości. Ich intensywne działanie zapewnia spulchnianie gleby.Są one mocowane do ocynkowanej ramy z podwójną belką ze wzmocnieniami promieniowymi. Zaletą takiej budowy jest przeniesienie naprężeń osprzętu na wóz asenizacyjny, który przekazuje je na ciągnik. W ten sposób siły zostają zredukowane, a zbiornik zachowuje równowagę.Podstawowa rama jest modułowa i służy do wszystkich modeli - wersje o dużej szerokości są budowane na bazie modeli 2,80 m z przedłużeniami.Ramy aplikatorów przekraczających 3 m szerokości są wyposażone w składanie hydrauliczne dwukierunkowe z ogranicznikiem przeciw skrętom. Wszystkie modele mają wymagane przepisami oświetlenie drogowe.

Lemiesz robi bruzdę w glebie, a przewód aplikujący z tyłu lemiesza, wprowadza do niej gnojowicę. Sprężysta budowa zębów zwiększa ich wytrzymałość na kontakt z przeszkodami (kamienie, itp.), ale zmniejsza zdolność utrzymania stałej głębokości roboczej.Głębokość robocza jest ustawiana za pomocą regulacji na kołach kopiujących.Aplikatora Terrasoc, podobnie jak Terraflex, można używać jako kultywatora lub zaczepić go bezpośrednio do ciągnika.

Aby nie przekroczyć dopuszczalnej szerokości transportowej i żeby nie haczyć o przeszkody, aplikatory Terraflex/2 (5200/13SHK et 5100/17 SHK) są wyposażone w zewnętrzne zęby samochowające.

Szerokość robocza : 2,70 - 7,60

Typ : aplikator doglebowy

Liczba zębów: 9 - 19

Modele Terraflex są wyposażone w zęby giętkie zamocowane na szerokich piórach resorów (typu Everstrong) zakończonych prostym lemieszem odwracalnym o szerokości 6,5 cm.Zęby tego typu umożliwiają:lepsze spulchnianie gleby dzięki sprężynowaniu,dobre mieszanie pozostałości roślin,spulchnienie powierzchni gleby i dobre przygotowanie jej pod siew,głębokość roboczą 12 - 15 cm.