Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

JOSKIN

WYWROTKI SKORUPOWE

TRANS-PALM

WYWROTKI SKORUPOWE

TRANS-PALM

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

W standardzie jest przechył hydrauliczny. W opcji można w wywrotce skorupowej zastąpić go pompą hydrauliczną, która może mieć hydrauliczne lub elektryczne sterowanie opuszczaniem.

Przyczepy skorupowe są wyposażone, na całym obwodzie, w gumową, bardzo wytrzymałą, uszczelkę. Drzwi zamyka się za pomocą bocznego rygla (oprócz przyczep burtowych).Taki system sprawia, że przyczepy JOSKIN są doskonale uszczelnione i nadają się nawet do najdrobniejszych ładunków.Drzwi wywrotek JOSKIN są wyposażone w dwa urządzenia zabezpieczające:- zawór ciśnieniowy, który włącza się i reguluje ciśnienie oleju, zapobiegając uszkodzeniu systemu, gdy całkowite zamknięcie jest niemożliwe - na przykład podczas pojawienia się przeszkody;- podwójny sterowany zawór klapowy, zamontowany na każdym siłowniku drzwi, utrzymuje je w danej pozycji w razie awarii układu hydraulicznego lub wyłączenia ciągnika.

Skrzynia ładunkowa nie ma klapy tylnej, tylko przyspawany z tyłu, prosty zsyp ułatwiający wyładunek.Skrzynia występuje w kilku wysokościach, co ma umożliwić szybki i łatwy ręczny załadunek.Jej budowa umożliwia transport artykułów rolnych, które, tak jak zbiory owoców palmy olejowej, wymagają ręcznego załadunku.Maszyna jest dostosowana do trudnych dróg.

Skorupowa stożkowa skrzynia.Wywrotki rolnicze z jedną lub dwiema osiami.Ładowność modeli jednoosiowych wynosi 8 - 10 t, a dwuosiowych 10 - 15t.Rama z profilowanych rur i skrzynia ładunkowa z profili zamkniętych są bardzo solidne, co zapewnia sztywność całej maszynie.

Ładowność : 10 - 16 ton

Oś : pojedyncza, podwójna

Gama : wywrotki skorupowe

JOSKIN zaprojektował przyczepę przeznaczoną do przewozu zbiorów owoców palmy olejowej. Powstała ona na podstawie udanego modelu Trans-Cap i jest prosta, solidna i zdolna wytrzymać każdą drogę. Resorowany dyszel gwarantuje dużą sprężystość i zabezpiecza operatora przed możliwymi wstrząsami. W opcji, możliwe jest zastosowanie wzmocnionej osi.