Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

JOSKIN

WYWROTKI SKORUPOWE

TRANS-SPACE

WYWROTKI SKORUPOWE

TRANS-SPACE

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

W standardzie jest przechył hydrauliczny. W opcji można w wywrotce skorupowej zastąpić go pompą hydrauliczną, która może mieć hydrauliczne lub elektryczne sterowanie opuszczaniem.

Przyczepy skorupowe są wyposażone, na całym obwodzie, w gumową, bardzo wytrzymałą, uszczelkę. Drzwi zamyka się za pomocą bocznego rygla (oprócz przyczep burtowych).Taki system sprawia, że przyczepy JOSKIN są doskonale uszczelnione i nadają się nawet do najdrobniejszych ładunków.Drzwi wywrotek JOSKIN są wyposażone w dwa urządzenia zabezpieczające:- zawór ciśnieniowy, który włącza się i reguluje ciśnienie oleju, zapobiegając uszkodzeniu systemu, gdy całkowite zamknięcie jest niemożliwe - na przykład podczas pojawienia się przeszkody;- podwójny sterowany zawór klapowy, zamontowany na każdym siłowniku drzwi, utrzymuje je w danej pozycji w razie awarii układu hydraulicznego lub wyłączenia ciągnika.

Podłoga przyczep Trans-SPACE jest wykonana z jednego arkusza blachy ze sali HARDOX, a burty z dwóch ze stali HLE (4 w przyczepie Trans-SPACE 8000). Dolna część Trans-SPACE jest tak zaprojektowana, aby sprostać nawet najtrudniejszym warunkom - dwie przeciwstawne podłużnice podtrzymują skrzynię zapewniając jej wyjątkową stabilność. Jedna, dość duża, poprzeczna belka zapewnia połączenie wzmocnień bocznych, a druga znajduje się na wysokości punktu mocowania siłownika przechyłu.

 

Dyszel "belkowy" ma się okazać wytrzymałością na większe obciążenia i intensywną pracę.

Ładowność : 10 - 26 ton

Oś : pojedyncza, podwójna

Gama : wywrotki skorupowe

Dzięki zaletom projektu i jakości jego wykonania, masa własna wywrotek rolniczych Trans-Space jest znacznie mniejsza, co stwarza możliwość przewożenia cięższych ładunków. Połączenie z układem jezdnym JOSKIN sprawia, że idealnie nadaje się one do intensywnych przewozów.