Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec Maszyny

Oddaj stary Weź nowy

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 664 144 575

Zakup nowego ciągnika lub kombajnu zbożowego to inwestycyjne wyzwanie dla każdego gospodarstwa. Rolnik podejmując taką decyzję chce mieć pewność, że nabędzie maszynę nowoczesną, wydajną, niezawodną i niegenerującą dużych kosztów utrzymania. Zakup ciągnika lub kombajnu wymaga także zapewnienia odpowiednich środków finansowych. Koncerny maszynowe takie jak John Deere swoim klientom oferują atrakcyjne warunki wsparcia w postaci kredytu inwestycyjnego bądź leasingu operacyjnego.

Dodatkową formą pomocy jest także program „Oddaj Stary – Weź Nowy”. Jest on skierowany do wszystkich rolników i producentów niezależnie od skali prowadzonej działalności. Oferta ciągnikowa i kombajnowa John Deere jest tak wszechstronna, że każde gospodarstwo znajdzie model dostosowany do areału i profilu produkcji. Program „Oddaj Stary – Weź Nowy” zakłada, że użytkowana maszyna w gospodarstwie ma posłużyć do sfinansowania zakupu nowego ciągnika lub kombajnu John Deere.

Wystarczy zgłosić Doradcy Klienta firmy potrzebę skorzystania z tego rozwiązania. Specjaliści firmy przyjadą na miejsce do gospodarstwa. Dokonają wyceny użytkowanego ciągnika. W oparciu o jego stan techniczny i stopień zużycia dokonana zostanie ustalona jego wartość. Uwzględniony zostanie także model, moc oraz wyposażenie traktora. Program dotyczy wszystkich marek ciągników. Agro Sieć Maszyny prowadzi Centrum Maszyn Używanych. Ciągniki nabywane w ramach rozliczeń będą przez mechaników i serwisantów remontowane tak, aby następnie, jako pełnowartościowe maszyny trafić na rynek wtórny.

Chęć skorzystania z programu wymiany starego traktora na nowy można zgłaszać u wszystkich przedstawicieli handlowych firmy oraz pod numerem telefonu: 664 144 575