Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : KL14.5

Maksymalny ciężar wywracający : 1400 kg

 

KRAMER

ŁADOWARKA KOŁOWA

KRAMER
KL14.5

Kompaktowy geniusz - ładowarka kołowa KL14.5 dla rolnictwa jest wyposażona w silnik Yanmar o mocy 25,8 kW. Silnik spełnia poziom emisji spalin 5, dzięki obróbce spalin za pomocą DOC i DPF. Ważąc zaledwie 2070 kilogramów, ta ładowarka o sterowaniu wszystkimi kołami może pochwalić się dużą masą wywracającą łyżki wynoszącą 1400 kilogramów.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Kompaktowe wymiary: zaledwie 1,26 metra szerokości, ładowarka ta może przejść przez prawie każde stabilne wejście, a podczas prac związanych z utrzymaniem chodników jest wyjątkowo zwrotna.

KATALOG PRODUKTU

Smart Driving: Smart Driving Pro oferuje trzy różne tryby jazdy, których można używać w zależności od zastosowania. Przykład trybu pedału jazdy: dzięki swobodnie regulowanej prędkości silnika, prędkość jazdy do przodu można kontrolować nie tylko za pomocą prędkości silnika, ale także za pomocą wygodnego i czułego pedału przyspieszenia.

Współczesna konstrukcja kabiny: duże szklane panele, szerokie drzwi wejściowe / wyjściowe i funkcjonalna konsola boczna, w tym schowki i system klimatyzacji, sprawiają, że KL14.5 jest wyjątkowo wygodny

Maksymalna moc wyjściowa: Ładowarka kołowa jest wyposażona w hydraulikę roboczą 30 l / min. Z opcją przepływu mocy można osiągnąć nawet 60 l / min.