Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : KL19.5

Maksymalny ciężar wywracający : 1980 kg

Obciążenie użyteczne : 1600 kg

KRAMER

ŁADOWARKA KOŁOWA

KRAMER
KL19.5

Kramer KL19.5 to kompaktowa i zwrotna ładowarka kołowa do różnych zastosowań. Dzięki zoptymalizowanemu stosunkowi mocy do masy, niskiej masie transportowej i ciągłej wysokiej ładowności, ta ładowarka kołowa zapewnia wyjątkową i wydajną wydajność dla użytkownika końcowego. W tym pojeździe można oczywiście znaleźć niezrównaną charakterystykę Kramer w zakresie sterowania na wszystkie koła i jednoczęściowego podwozia. Pomaga kompaktowej maszynie w wyjątkowej stabilności i dużej ładowności przy niskich masach roboczych.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Manewrowość: 19,5 ma minimalny promień skrętu 1900 mm (zewnętrzna krawędź opony)


Wydajność ekonomiczna: niska masa podstawowa umożliwia ekonomiczne zastosowanie

KATALOG PRODUKTU

Stworzone do rutynowych prac.

Wyposażone do zadań specjalnych.

Optymalna konstrukcja ładowarki kołowej zapewnia operatorowi doskonałą widoczność na osprzęt i ramkę narzędzi. Szybka wymiana osprzętu jest możliwa dzięki systemowi hydraulicznego ryglowania.

Funkcja stałego wydatku w 3-ciej sekcji układu hydraulicznego, zapewnia bezproblemowy napęd wszystkim specjalistycznym narzędziom.

System hydraulicznego ryglowania narzędzi Kramer:

Aby zaczepić osprzęt wystarczy podjechać odpowiednio blisko niego, unieść z podłoża i zaryglować. Cały proces kontrolowany jest za pomocą joysticka.

Wysięgnik z prowadzeniem równoległym jak i sam ładunek są zawsze pod pełną kontrolą. Duże kąty obrotu narzędzi zapewniają transport materiału bez ryzyka rozsypania, opróżnianie łyżki jest łatwe, a wewnątrz niej nie pozostają resztki materiału.

Wzór uniwersalności. Odpowiednia do wszystkich zadań.

Hydraulika robocza pozwala na delikatną, bez wysiłkową pracę w cichej kabinie. Ponadto, 3-cia sekcja hydrauliczna znajdująca się w wyposażeniu standardowym z funkcją stałego wydatku oleju zapewnia wydajne i komfortowe zasilanie dla maszyn z napędem hydraulicznym.
Odpowiednie wymiary siłowników, wysoki wydatek oleju i regulacja przepływu umożliwia szybkie przeprowadzenie prac. Dodatkowo opcjonalny układ powerflow umożliwia uzyskanie bardzo dużych wydajności.

Mała wysokość: przy wysokości poniżej 2,5 m aplikacja w ograniczonych przestrzeniach, takich jak stajnia, jest bezproblemowa.

Większy zasięg: dzięki specjalnie ukształtowanej jednostce ładunkowej i kinematyce p rozładunek z 2. serii nie stanowi problemu