Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : KL35.8T

Maksymalny ciężar wywracający : 3500 kg

Udźwig : 2300 kg

KRAMER

ŁADOWARKA KOŁOWA

KRAMER
KL35.8T

Ładowarka kołowa Tele Tele z gamy premium KL35.8T oferuje najwyższą jakość i komfort. Kompaktowa i zwrotna maszyna została stworzona z myślą o różnych możliwościach zastosowania. Oprócz wysokiego poziomu funkcjonalności, wydajności i komfortu, KL35.8T ma teleskopowe ramię, aby osiągnąć znacznie większą wysokość podnoszenia i zasięg do przodu. Opcjonalnie maszyna jest dostępna z silnikiem o mocy 100 KM i osiąga prędkość do 40 km / h. Mocna teleskopowa ładowarka kołowa charakteryzuje się również maksymalnym komfortem w kabinie.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Optymalna konstrukcja ładowarki kołowej zapewnia operatorowi doskonałą widocznośc na osprzet i ramkę narzędzi. Szybka wymiana osprzetu jest możliwa dzięki systemowi hydraulicznego ryglowania. Funkcja stałego wydatku w 3-ciej sekcji układu hydraulicznego, zapewnia bezproblemowy napęd wszsytkim specjalistycznym narzędziom - dzieki tym rozwiązaniom jesteście Państwo idealnie przygotowani do wykonywania róznorodnych zadań.

KATALOG PRODUKTU

Wysoka stabilność

 

Ładowarki kołowe mają konstrukcję
z jednoczęściową ramą, która zapobiega przesunięciom środka ciężkości nawet przy pełnym kącie skrętu kół. W ten sposób pojazdy przekonują swoją wysoką stabilnością - nawet w nierównym terenie.

Ogromna zwrotność:

 

Wszystkie koła skrętne i kąty skrętu odpowiednio po 40 stopni na przedniej i tylnej osi zapewniają wysoki stopień zwrotności. Niektóre manewry układu kierowniczego stają się przez to zbędne, a czasy przejazdu i cykli roboczych ulegają skróceniu.

Stały udźwig

 

Jednoczęściowa rama zapobiega zmianie odległości między przeciwwagą i  wysięgnikiem. Wynik: stały układ dźwigni, który zapewnia bezpieczną pracę w każdej sytuacji obciążenia. Udźwig pozostaje zawsze taki sam niezależnie od kąta skrętu kół.

Bezpieczeństwo: szerokie schodkowe wejście do kabiny umożliwia bezpieczne i wygodne wejście i wyjście


Sterowanie: zoptymalizowany joystick umożliwia idealne działanie maszyny i wszystkich funkcji


Komfort: Ostateczne tłumienie położenia umożliwia delikatne wycofanie i rozszerzenie systemu załadunku oraz wysoki komfort jazdy