Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : KL38.5

Maksymalny ciężar wywracający : 3800 kg

Udźwig : 2350 kg

KRAMER

ŁADOWARKA KOŁOWA

KRAMER
KL38.5

KL38.5 oferuje wysoką wydajność i duży komfort w kompaktowej obudowie. W tym wszechstronnym urządzeniu zainstalowano silnik Kohlera z 4 cylindrami o mocy 55 kW, który spełnia poziom emisji spalin V dzięki DOC i DPF. KL38.5 zajmuje się pracą we wszystkich aplikacjach - szybko, elastycznie i niezawodnie. Ładowarka kołowa KL38.5 jest przystosowana do wykonywania różnorodnych zadań w gospodarstwie. Zapewnia to szeroki zakres odpowiednich osprzętów, które można szybko i wygodnie wymienić dzięki hydraulicznemu mechanizmowi szybkiego zaczepiania.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KL38.5 ma wizualny wyświetlacz pozycji dla łyżek i wideł paletowych, co zapewnia wysoki poziom precyzji kąta pochylenia przystawki do podłoża i ułatwia pracę.

 

Hydraulika robocza jest zasilana przez wydajne pompy zębate, które pozwalają jednostce ładującej na szybkie cykle robocze

KATALOG PRODUKTU

Wysoka stabilność

 

Ładowarki kołowe mają konstrukcję
z jednoczęściową ramą, która zapobiega przesunięciom środka ciężkości nawet przy pełnym kącie skrętu kół. W ten sposób pojazdy przekonują swoją wysoką stabilnością - nawet w nierównym terenie.

Ogromna zwrotność:

 

Wszystkie koła skrętne i kąty skrętu odpowiednio po 40 stopni na przedniej i tylnej osi zapewniają wysoki stopień zwrotności. Niektóre manewry układu kierowniczego stają się przez to zbędne, a czasy przejazdu i cykli roboczych ulegają skróceniu.

Stały udźwig

 

Jednoczęściowa rama zapobiega zmianie odległości między przeciwwagą i  wysięgnikiem. Wynik: stały układ dźwigni, który zapewnia bezpieczną pracę w każdej sytuacji obciążenia. Udźwig pozostaje zawsze taki sam niezależnie od kąta skrętu kół.

Za pomocą tego podświetlanego joysticka maszynę można obsługiwać intuicyjnie - dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, nawet w ciemności.

Dzięki sterowaniu na wszystkie koła i blokadzie kierownicy
2x40 ° KL38.5 ma również najlepszą przyczepność nawet w trudnych warunkach gruntowych