Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : KL43.8

Maksymalny ciężar wywracający : 4250 kg

Udźwig : 2900 kg

KRAMER

ŁADOWARKA KOŁOWA

KRAMER
KL43.8

Ładowarka kołowa KL43.8 klasy premium reprezentuje technologię, osiągi, a przede wszystkim komfort. Inne plusy to wszechstronność w zastosowaniu, optymalny stosunek mocy do masy oraz wyjątkowe statystyki wydajności. Duża panoramiczna kabina klasy premium jest całkowicie dostosowana do wymagań użytkownika końcowego. Opcjonalna moc skokowa 100 KM w połączeniu z przekładnią Ecospeed z homologacją ciągnika i zaczepem kulowym sprawia, że ​​KL43.8 to prawdziwie wydajna ładowarka kołowa. Nowo opracowana koncepcja kabiny zapewnia doskonałą widoczność oraz intuicyjną obsługę.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Elastyczność użytkowania Właściwy tryb skrętu kół do każdego zastosowania Jednoczęściowa rama pojazdu stanowi podstawę dla trzech różnych trybów skrętu kół. Korzyści i możliwe zastosowania ładowarki kołowej zależą od jej zasady konstrukcji. Decydującą rolę odgrywa układ kierowniczy.

KATALOG PRODUKTU

Wysoka stabilność

 

Ładowarki kołowe mają konstrukcję
z jednoczęściową ramą, która zapobiega przesunięciom środka ciężkości nawet przy pełnym kącie skrętu kół. W ten sposób pojazdy przekonują swoją wysoką stabilnością - nawet w nierównym terenie.

Ogromna zwrotność:

 

Wszystkie koła skrętne i kąty skrętu odpowiednio po 40 stopni na przedniej i tylnej osi zapewniają wysoki stopień zwrotności. Niektóre manewry układu kierowniczego stają się przez to zbędne, a czasy przejazdu i cykli roboczych ulegają skróceniu.

Stały udźwig

 

Jednoczęściowa rama zapobiega zmianie odległości między przeciwwagą i  wysięgnikiem. Wynik: stały układ dźwigni, który zapewnia bezpieczną pracę w każdej sytuacji obciążenia. Udźwig pozostaje zawsze taki sam niezależnie od kąta skrętu kół.

Obróbka spalin: za pomocą bezobsługowego układu kontroli emisji (DOC) osiąga się klasę spalin IIIB

 

Ergonomia: elastyczna regulacja kierownicy i siedzenia, a także ergonomiczna konstrukcja kabiny przyczyniają się do niemęczącej pracy