Model : KT 457

Maksymalny udźwig : 4500 kg

Maksymalna wysokość podnoszenia : 7000 mm

KRAMER

ŁADOWARKA TELESKOPOWA

KRAMER
KT 457

Kramer KT457 został specjalnie zaprojektowany dla rolnictwa i jest wszechstronnym i wydajnym podnośnikiem teleskopowym, który jest w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Maksymalny udźwig wynoszący 4,5 tony i wysokość składowania 7 metrów zapewniają najwyższą wydajność zespołu ładującego. Pojazd został zaprojektowany z myślą o wysokiej zdolności manewrowej, ponieważ siły poprzeczne są pochłaniane przez boczne podparcie ramienia teleskopowego podczas pchania z opuszczonym wysięgnikiem. Obciążenia przyczepy do 20 ton nie stanowią problemu dla układu napędowego.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

Dokonajcie Państwo po prostu odpowiedniego wyboru Odkryjcie Państwo asortyment ładowarek teleskopowych  marki Kramer.

Elastyczność zastosowania Zwiększcie Państwo swoje standardy na wszystkich obszarach.

KATALOG PRODUKTU

Imponująco zwrotne

Ładowarki teleskopowe Kramer to idealni pomocnicy, niezależnie od tego, czy układamy materiały w stos, ładujemy je, czy karmimy zwierzęta, każda praca jest wykonywana szybko dzięki naszym mocnym uniwersalnym maszynom i dużemu wyborowi osprzętu dodatkowego. Ładowarki teleskopowe można również uzupełniać szerokim asortymentem wyposażenia opcjonalnego. W ten sposób ładowarki teleskopowe można precyzyjnie dostosować do Państwa wymagań, aby maszyny były jeszcze bardziej wszechstronne

Imponująco skuteczne

Przeładunek dużej ilości materiałów w krótkim czasie – ładowarki teleskopowe Kramer zostały stworzone do tego. Poza wygodną pracą, system wspomagania operatora „Smart Handling” w szczególności zapewnia skuteczną i precyzyjną obsługę materiałów. System oferuje trzy tryby, dzięki czemu operator jest wspomagany w każdej sytuacji. Ponadto, maszyna posiada standardowo precyzyjny, bezstopniowy napęd, który może przyspieszyć z postoju do prędkości maksymalnej bez konieczności zmiany przełożeń. 

Imponująco silne

Mogą Państwo polegać na ładowarkach teleskopowych pod względem ich mocy i trwałości. Stabilizator obciążenia ramienia teleskopowego odgrywa tutaj decydującą rolę. Siłowniki podnoszenia, przechyłu i wysuwu są wyposażone w tłumik pozycji końcowej w celu pochłaniania ciśnień szczytowych w układzie hydraulicznym i/lub wahania maszyny – operator i maszyna są w ten sposób optymalnie chronione przed wstrząsami.

Kompaktowa maszyna (KT457)

Nowa seria ładowarek teleskopwych KRAMER KT jest wyznacznikiem starndardu w zakresie komfortu i ergonomi. Dzięki wysokiej wydajności i niskiej bezwaryjności jest wartością dodaną dla każdego właściela. 

 

Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.
KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI |