Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 6250 F

Wymiary bel : 1,20 x 1,25 m

Owijanie : siatką

KVERNELAND

PRASA

6250

Kverneland 6250

Nowa prasa stałokomorowa Kverneland 6250 z komorą łańcuchowo-walcową zaprojektowana jest z myślą o pracy w każdych warunkach. Długotrwała i niezawodna praca sprawia, że nowa prasa Kverneland 6250 jest opłacalną inwestycją. Układ komory z walcami w przedniej części oraz łańcuchami w tylnej klapie sprawia, że prasa jest idealną maszyną do pracy w różnych warunkach, bowiem daje to nam gwarancję, że bela nie zatrzyma się podczas prasowania słomy jednocześnie będziemy mogli prasować satysfakcjonujące bele kiszonki.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Prasa Kverneland 6250 posiada komorę zbudowaną z 5 walców w przedniej części oraz łańcuchów w tylnej klapie. Takie połączenie zapewnia prasowanie bel w każdych warunkach czyli zarówno mokrego jak i suchego materiału. Łańcuchy i listwy w tylnej części dają 100% gwarancję obracania się beli, a tym samym sprawnego prasowania. Nawet w bardzo suchych materiale. Z kolei walce w przedniej części zapewniają równo uformowany balot oraz poprawę gęstości. Łańcuchy w tylnej części zapewniają mniejsze gubienie materiału w porównaniu z koncepcją walcową. Wszystko to za sprawą całkowicie zamkniętej konstrukcji tylnej klapy.

 

System hydraulicznie opuszczanej podłogi w prasach Kverneland pozwala na odblokowywanie prasy na wypadek zapchania nie wychodząc z kabiny ciągnika. Opuść podłogę aby zwiększyć przestrzeń pod rotorem, włącz wałek odbioru mocy aby przepchnąć materiał do komory prasowania. Zamknij ponownie podłogę i przystąp do prasowania. Podczas odpychania cały materiał trafia wprost do komory rolującej.