Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 6716 R

Wymiary bel : 1,20 x 0,6 - 1,65 m

Owijanie : siatką

KVERNELAND

PRASA

6716-6720

Kverneland 6716-6720

Kverneland to nowy lider w kategorii gęstość beli. Jest to możliwe dzięki systemowi Intelligent Density 3D w jaki wyposażone są prasy Kverneland 6716 - 6720. System ten pozwala na wybór gęstości beli najlepiej dopasowany do warunków zbioru. W modelu 6720 można prasować bele do średnicy nawet 2 metrów. Możliwość wykorzystania pras rolujących serii 6700 w każdych warunkach zwiększa wydajność i obniża koszty.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Siatka napięta jest przez cały czas dzięki temu, że ramie podające wykonuje ruch w płaszczyźnie poziomej. Niezawodne działanie w każdych warunkach. Brak wpływu wiatru na proces owijania. Kiedy bela osiągnie 90% swojej średnicy ramię podające z siatką zaczyna przesuwać się w kierunku komory. Nisko umieszczony aparat z siatką zapewnia swobodę obsługi. Aby założyć siatkę nie potrzeba wspinać się po stopniach. Nowy aparat PowerBind rozprowadza siatkę aż po same krawędzie beli.

 

Ustawianie właściwej gęstości beli jest niezbędne, aby uzyskać optymalnej jakości bele. Zwłaszcza wtedy gdy prasa jest wykorzystywana do prasowania przez cały sezon różnych materiałów takich jak słoma, siano czy kiszonka. System Intelligent Density 3D z trzema wstępnie ustawionymi kombinacjami gęstości bel (innymi dla słomy, siana i kiszonki) pozwala na szybkie dokonanie pre-selekcji właściwej gęstości beli w zależności od tego, co będziemy prasować. W zależności od preferencji operatora w każdej chwili mamy możliwość dostosowania gęstości beli dla każdej z trzech oddzielnych kombinacji. Dzięki nowemu systemowi Intelligent Density 3D trzy wstępnie skonfigurowane gęstości bel są dostępne z poziomu menu w głównym oknie ekranu pracy. Każdy z nich dostosowany jest do innego materiału czyli słomy, siana i kiszonki.