Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 6716 SC-14

Wymiary bel : 1,20 x 0,6 -  1,65 m

Podbieracz : 2,20 m

KVERNELAND

PRASA

6716-6720 FLEXIWRAP

Kverneland 6716-6720 FLEXIWRAP

Nowe zmiennokomorowe praso-owijarki Kverneland 6716-6720 FlexiWrap łączą w sobie takie cechy jak bele o wysokiej gęstości, szybkie i dokładne przeniesienie beli na stół owijarki oraz owijanie bel przy pomocy dwóch ramion satelitarnych. Optymalne rozwiązanie gdy prasowanie i owijanie bel musi wykonać jedna osoba. Jest to idealne połączenie prasy Kverneland serii 6700 z owijarką z ramionami satelitarnymi zamontowanymi na wytrzymałej i solidnej ramie z osią tandemową.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Siatka napięta jest przez cały czas dzięki temu, że ramie podające wykonuje ruch w płaszczyźnie poziomej. Niezawodne działanie w każdych warunkach. Brak wpływu wiatru na proces owijania. Kiedy bela osiągnie 90% swojej średnicy ramię podające z siatką zaczyna przesuwać się w kierunku komory. Nisko umieszczony aparat z siatką zapewnia swobodę obsługi. Aby założyć siatkę nie potrzeba wspinać się po stopniach. Nowy aparat PowerBind rozprowadza siatkę aż po same krawędzie beli.

 

Ustawianie właściwej gęstości beli jest niezbędne, aby uzyskać optymalnej jakości bele. Zwłaszcza wtedy gdy prasa jest wykorzystywana do prasowania przez cały sezon różnych materiałów takich jak słoma, siano czy kiszonka. System Intelligent Density 3D z trzema wstępnie ustawionymi kombinacjami gęstości bel (innymi dla słomy, siana i kiszonki) pozwala na szybkie dokonanie pre-selekcji właściwej gęstości beli w zależności od tego, co będziemy prasować. W zależności od preferencji operatora w każdej chwili mamy możliwość dostosowania gęstości beli dla każdej z trzech oddzielnych kombinacji.