Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 7710 C

Wymiary bel : 1,20 x 1,50 m

Masa bel max. : 1200 kg

KVERNELAND

OWIJARKA

7710

Kverneland 7710C

Owijarka Kverneland 7710 C jest maszyną stacjonarną zaczepianą do TUZ ciągnika z prostym i niezawodnym sposobem owijania bel kiszonki. Model Kverneland 7710 C jest idealnym rozwiązaniem do owijania bel w miejscu ich składowania. Owijarka może być zamontowana na tylny lub przedni TUZ ciągnika lub podłączona do generatora wytwarzającego obieg oleju.

W owijarkach Kverneland 7710, 7730 i 7740 nóż, który jest sterowany automatycznie za pomocą hydrauliki, obcina i utrzymuje folię gotową do owinięcia kolejnej beli. Proste w obsłudze rozwiązanie, bez konieczności ręcznego sterowania dodatkową dźwignią w czasie obcinania.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Każda z dwóch rolek posiada napęd, co zapewniają obracanie się beli nawet w najtrudniejszych warunkach. Obie rolki połączone są czteroma pasami zapewniając optymalną przyczepność oraz gwarancję obracania się nawet krzywo uformowanej beli. Dwie dużej średnicy stożkowe rolki utrzymują belę w centralnym miejscu na stole podczas procesu owijania.

 

Napinacze folii w owijarkach Kverneland są proste w obsłudze i wymagają niewielkiej konserwacji. Unikalny profil rolek utrzymuje folię rozciągniętą na optymalną szerokość i eliminuje problem rozrywania się folii. Rolki wykonane są z aluminium, co pozwala uniknąć gromadzenia się ładunków, co mogłoby wpłynąć na nadmierne przyklejanie oraz rozciąganie się folii. Specjalnie frezowane rowki pomagają odprowadzić powietrze i wodę gromadzącą się podczas rozciągania folii. Zmiana rolki z folią w napinaczach owijarek Kverneland jest szybka i prosta. Pusty rdzeń po zużytej folii zwalnia się pociągając w dół tylko jedną dźwignię. Dzięki niskiej konstrukcji wszystkich owijarek do bel Kverneland, również napinacze folii umieszczone są wyjątkowo nisko.