Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 853

Pojemność : 2m3

Max masa załadunku : 1700 kg

KVERNELAND

ROZDRABNIACZE DO BEL

853

Kverneland 853

Kverneland 853 jest specjalnie zaprojektowany do rozdrabniania słomy, siana i kiszonki. Co sprawia, że maszyna świetnie radzi sobie ze ścieleniem i podawaniem pasz. Solidna konstrukcja gwarantuje dużą żywotność. Komora o pojemności 3m3 jest przystosowana do transportu 2 okrągłych lub prostopadłościennych bel. W celu zapewnienia najbardziej wydajnej pracy. Kverneland 853 jest wyposażony w przekładnię dwu biegową regulującą przepływ i wyrzut w zależności od wykonywanej czynności.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Ciągane rozdrabniacze Kverneland 850 posiadają unikalny układ bębna rozdrabniającego. Standardowo w modelach 853 i 856, noże są zamontowane na profilowanym pierścieniu w taki sposób, że przechodzą raz po jednej raz po drugiej stronie grzebienia. Zapewnia to rozdrabnianie i wprowadzane materiału do komory koła zamachowego równomiernie, co zmniejsza ryzyko zapchania maszyny, a tym samym zapewnia płynny wyrzut utrzymując komorę koła zamachowego wolną od nadmiernej ilości materiału. Bęben jest w standardzie wyposażony w 14 noży oraz otwory umożliwiające przykręcenie 28 kolejnych ostrzy. Jeżeli pojawi się taka konieczność - wystarczy je przykręcić co zajmuje zaledwie kilka minut. Patent firmy Kverneland - noże przechodzą naprzemiennie, raz po jednej raz po drugiej stronie grzebienia zapewniając optymalną długość ściółki.
Standardowy wysyp zmniejsza o 30 cm całkowitą wysokość maszyny. Przy mniejszej sile wyrzutu kiszonka może być zadawana do koryt lub bezpośrednio na posadzkę. Sterowanie góra-dół odbywa się z kabiny ciągnika przy pomocy hydrauliki, kiedy maszyna jest w ruchu Sterowanie z kabiny ciągnika pozwala sterować wysypem podczas ścielenia by dotrzeć do każdego miejsca w budynku. Wysyp boczny zapewnia wyrzut materiału na odległość do 18m.