Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model :  FHP Plus 200 

Szerokość robocza : 2,0 m

Waga : 900 kg

KVERNELAND

BIERNE AGREGATY UPRAWOWE

ACCESS+

Najnowsza technologia

Agregat uprawowy Access+ jest właściwą alternatywą dla rolników oczekujących wysokiej wydajności przy niskich kosztach uprawy. Model ten może być agregatowany z siewnikami Kverneland np. mc-drill PRO lub Optima HD. Zarówno pneumatyczne siewniki zbożowe DA i s-drill, jak i mechaniczny siewnik zbożowy mc-drill PRO są nabudowane na agregacie Access+, dzięki czemu środek ciężkości jest przesunięty jak najbliżej ciągnika, co gwarantuje mniejsze zapotrzebowanie na udźwig. Siewniki punktowe mogą być sprzężone z agregatem uprawowym Access+ za pomocą hydropaku, co umożliwia w razie potrzeby łatwe i szybkie ich odczepienie.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Access+ Akcesoria

Dostępny jest szeroki wybór akcesoriów i wałów uprawowych dla optymalnego dostosowania specyfikacji agregatu do różnych siewników i warunków glebowych. Włóka przednia typu “Clod Board” regulowana hydraulicznie. Perfekcyjne kruszenie dzięki wibrującym zębom. Jeżeli jest taka potrzeba, istnieje możliwość całkowitego podniesienia włóki Spulchniacze śladów z zabezpieczeniem w postaci kołka ścinającego Trójkąt zaczepowy Zestaw WOM Hydropak.

Zalety

2 lub 3 rzędy zębów Rama sztywna od 3.0 do 4.0 m Dobry dostęp do zębów dla łatwej i bezpiecznej konserwacji Odpowiednia maszyna do uprawy w lekkich i średnich warunkach glebowych Szeroki wybór wałów uprawowych Minimalne zużycie i wysoka wydajność.

Agregat uprawowy Access+ jest wyposażony w 2 lub 3 rzędy zębów prostych wzmocnionych 45x10 mm dla efektywnego kruszenia i wyrównania gleby. 2 rzędy zębów: odległość między rzędami wynosi 200 mm, co zapewnia dobry przepływ ziemi. 3 rzędy zębów: ostatni rząd zębów jest dodatkowo przesunięty o 60 mm. Średni rozstaw zębów wynosi 150 mm. Modele z 2 rzędami zębów mogą być wyposażone opcjonalnie we włókę przednią typu “Clod Board” regulowaną hydraulicznie.