Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : CLC Evo 250 

Szerokość robocza : 2,5 m

Liczba zębów : 9

KVERNELAND

KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE

CLC EVO

Najnowsza technologia

Nowej generacji 2-belkowy kultywator ścierniskowy CLC Evo, w którym zostały zastosowane wszystkie ostatnio zaprojektowane innowacje z 3-belkowego modelu CLC Pro. Obecnie kultywator ścierniskowy CLC Evo może współpracować z ciągnikami dużej mocy max. nawet do 350 KM oraz być wyposażony w szeroką gamę akcesoriów dla optymalizacji wymieszania resztek pożniwnych z ziemią i wyrównania. Model CLC Evo jest wysoce wszechstronnym kultywatorem ścierniskowym z możliwością pracy na głębokość max. do 35 cm. Dostępny jest w szerokościach roboczych od 2.5 do 5.0 m, a specjalny profil zębów zapewnia najlepsze kruszenie i doskonałe wymieszanie resztek pożniwnych z ziemią.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Unikalna i mocna konstrukcja zęba wykonanego z rury pustej w środku o profilu “C” oraz w technologii “heat-treated”. Takie samy standardy technologii “heat-treated”, jak dla słupic pługów Kverneland. Dla lżejszych warunków, Kverneland oferuje ząb z zabezpieczeniem w postaci kołka ścinającego (śrubowym) - śruba bezpiecznikowa zostanie ścięta, gdy obciążenie będzie większe niż 2 tony. Ząb wyposażony w zabezpieczenie non-stop (resorowe) jest idealnym wyborem dla ciężkich i kamienistych warunków glebowych. Ząb ma możliwość odchylenia bocznego nawet do 14 cm dla CLC Pro, CLC Pro Classic, CLC Pro Cut oraz do 20 cm dla CLC Evo. To oznacza mniejsze obciążenia przenoszone na uchwyt zęba i strukturę ramy. Ząb nie ma punktów smarowniczych.

 

Dla lżejszych warunków Kverneland oferuje ząb z zabezpieczeniem w postaci kołka ścinającego (śrubowym). Ta wersja zęba zapewnia tak samo wysoką jakość, jak ząb z zabezpieczeniem non-stop, a dodatkowo elastyczna słupica ma możliwość odchylenia do tyłu o 10 cm (system Vibromat), zanim śruba bezpiecznikowa zostanie ścięta - obciążenie musi być większe niż 2 tony. Ząb wyposażony w zabezpieczenie non-stop (resorowe) jest idealnym wyborem na gleby ciężkie z dużą ilością kamieni. Dobrze znane zabezpieczenie Kverneland gwarantuje wysoką niezawodność i małe koszty eksploatacyjne. Wysoki nacisk na dłuto nawet do 640 kg zapewnia utrzymanie wymaganej pozycji roboczej zębów w każdych warunkach glebowych. Ponadto system chroni uchwyt zęba i ramę przed nadmiernymi obciążeniami. Wszystkie przeguby zębów są wykonane fabrycznie ze śrub i podkładek odpornych na zużycie oraz w technologii wysokiej jakości Kverneland. Dlatego ta wersja zęba jest bezobsługowa.

Prześwit pod ramą 870 mm oraz rozstaw zębów 280 mm zapewniają pracę bez blokowania.

Spulchnienie zagęszczonej gleby oraz zerwanie podeszwy płużnej – max. głębokość pracy do 35 cm.

Specjalna konstrukcja zęba gwarantuje efektywną penetrację nawet w najcięższych warunkach.

Elastyczne i bezobsługowe zęby zapewniają wysoki efekt wibracji w glebie dla jak najlepszego spulchnienia i kruszenia.

2-belkowa rama kultywatora – kompaktowa konstrukcja odpowiednia dla mniejszej mocy ciągnika.

 

Mocna konstrukcja ramy zapewnia niezbędną wytrzymałość nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Maszyna oferuje duży prześwit pod ramą 870 mm, co minimalizuje ryzyko zapychania podczas pracy na wysokim ściernisku z dużą ilością resztek pożniwnych. Możliwość współpracy z ciągnikami o dużej mocy: max. 240 KM dla 3.0 m oraz max. 350 KM dla 5.0 m. Użyty materiał jest w stanie znieść duże obciążenia zachowując jednocześnie wysoką niezawodność i mała wagę. Mniejsza waga maszyny podczepianej do ciągnika pomaga zaoszczędzić zużycie paliwa.