Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : CLC Pro 300 

Szerokość robocza : 3,0 m

Liczba zębów : 10

KVERNELAND

KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE

CLC PRO CLASSIC

Najnowsza technologia

Kultywator ścierniskowy CLC Pro został specjalnie zaprojektowany dla pracy z ciągnikami o największej mocy. Model z ramą sztywną w szerokości roboczej 3.0 m może współpracować z ciągnikiem o max. mocy 240 KM, natomiast maszyna z ramą składaną hydraulicznie w szerokości roboczej 5.0 m jest przeznaczona dla ciągników o max. mocy nawet 350 KM, co sprawi, że CLC Pro stał się wyznacznikiem w odniesieniu do dopuszczalnej mocy. Istnieje także duży wybór wałów uprawowych i akcesoriów, co daje możliwość wszechstronnego zastosowania maszyny. Mocna konstrukcja jest w stanie wytrzymać największe obciążenia, co gwarantuje długą żywotność. Model CLC Pro może być wyposażony w dwa rodzaje zębów oraz szeroką gamę elementów roboczych. W zależności od warunków glebowych i stosowanej technologii uprawy istnieje także duży wybór tylnej sekcji równającej, a głębokość pracy możliwa jest od 5 (płytka kultywacja ścierniska) do 30 cm (głębokie spulchnienie gleby). Duża wszechstronność kultywatora ścierniskowego CLC Pro czyni go idealnym narzędziem dla spełnienia największych wymagań rolnika.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Dla lżejszych warunków Kverneland oferuje ząb z zabezpieczeniem w postaci kołka ścinającego (śrubowym). Ta wersja zęba zapewnia tak samo wysoką jakość, jak ząb z zabezpieczeniem non-stop, a dodatkowo elastyczna słupica ma możliwość odchylenia do tyłu o 10 cm (system Vibromat), zanim śruba bezpiecznikowa zostanie ścięta - obciążenie musi być większe niż 2 tony. Ząb wyposażony w zabezpieczenie non-stop (resorowe) jest idealnym wyborem na gleby ciężkie z dużą ilością kamieni. Dobrze znane zabezpieczenie Kverneland gwarantuje wysoką niezawodność i małe koszty eksploatacyjne. Wysoki nacisk na dłuto nawet do 640 kg zapewnia utrzymanie wymaganej pozycji roboczej zębów w każdych warunkach glebowych. Ponadto system chroni uchwyt zęba i ramę przed nadmiernymi obciążeniami. Wszystkie przeguby zębów są wykonane fabrycznie ze śrub i podkładek odpornych na zużycie oraz w technologii wysokiej jakości Kverneland. Dlatego ta wersja zęba jest bezobsługowa.

Mocna konstrukcja ramy zapewnia niezbędną wytrzymałość nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Maszyna oferuje duży prześwit pod ramą 870 mm, co minimalizuje ryzyko zapychania podczas pracy na wysokim ściernisku z dużą ilością resztek pożniwnych. Możliwość współpracy z ciągnikami o dużej mocy: max. 240 KM dla 3.0 m oraz max. 350 KM dla 5.0 m. Użyty materiał jest w stanie znieść duże obciążenia zachowując jednocześnie wysoką niezawodność i mała wagę. Mniejsza waga maszyny podczepianej do ciągnika pomaga zaoszczędzić zużycie paliwa.

 

Unikalna i mocna konstrukcja zęba wykonanego z rury pustej w środku o profilu “C” oraz w technologii “heat-treated”. Takie samy standardy technologii “heat-treated”, jak dla słupic pługów Kverneland. Dla lżejszych warunków, Kverneland oferuje ząb z zabezpieczeniem w postaci kołka ścinającego (śrubowym) - śruba bezpiecznikowa zostanie ścięta, gdy obciążenie będzie większe niż 2 tony. Ząb wyposażony w zabezpieczenie non-stop (resorowe) jest idealnym wyborem dla ciężkich i kamienistych warunków glebowych. Ząb ma możliwość odchylenia bocznego nawet do 14 cm dla CLC Pro, CLC Pro Classic, CLC Pro Cut oraz do 20 cm dla CLC Evo. To oznacza mniejsze obciążenia przenoszone na uchwyt zęba i strukturę ramy. Ząb nie ma punktów smarowniczych.