Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : CTC 400 

Liczba zębów : 15 

Minimalna moc ciągnika : 180 KM

KVERNELAND

KULTYWATORY ŚCIERNISKOWE

CTC

Najnowsza technologia

Współczesna uprawa gleby jest procesem złożonym. Z tego względu rolnicy szukają maszyny uniwersalnej, która jest stanie wykonać kilka zabiegów w jednym przejeździe oraz sprostać specyficznym aspektom agronomicznym. Możliwości wyposażenia modelu CTC są bardzo wszechstronne w celu spełnienia największych wymagań klienta. Duży wybór elementów roboczych, sekcji równających, wałów uprawowych oraz innych akcesoriów sprawia, że Kverneland oferuje kultywator ścierniskowy, którego specyfikacja będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb rolnika.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Unikalna i mocna konstrukcja zęba wykonanego z rury pustej w środku o profilu “C” oraz w technologii “heat-treated”. Takie samy standardy technologii “heat-treated”, jak dla słupic pługów Kverneland. Dla lżejszych warunków, Kverneland oferuje ząb z zabezpieczeniem w postaci kołka ścinającego (śrubowym) - śruba bezpiecznikowa zostanie ścięta, gdy obciążenie będzie większe niż 2 tony. Ząb wyposażony w zabezpieczenie non-stop (resorowe) jest idealnym wyborem dla ciężkich i kamienistych warunków glebowych. Ząb ma możliwość odchylenia bocznego nawet do 14 cm dla CLC Pro, CLC Pro Classic, CLC Pro Cut oraz do 20 cm dla CLC Evo. To oznacza mniejsze obciążenia przenoszone na uchwyt zęba i strukturę ramy. Ząb nie ma punktów smarowniczych.

Kverneland CTC jest maszyną dostępną w różnych konfiguracjach: 2 rodzaje zębów 8 typów elementów roboczych 2 rodzaje przednich talerzy 3 typy sekcji równającej 5 rodzajów wałów uprawowych.

Kultywator ścierniskowy CTC może być wyposażony w 3 rzędy zębów w rozstawie 270 mm, co zapewnia optymalne mieszanie oraz intensywne spulchnianie. Możliwość pracy na max. głębokość do 30 cm. Dla płytkiej pracy istnieje możliwość zamontowania skrzydełek podcinających, co zapewnia podcięcie ścierniska na całej szerokości roboczej maszyny. Duża odległość między rzędami zębów nawet 150 cm oraz prześwit pod ramą 87 cm gwarantują pracę bez blokowania w każdych warunkach. Sekcje boczne są wstępnie dociążane przez akumulatory hydrauliczne i może to być dostosowane do różnych warunków glebowych.

Unikalna i mocna konstrukcja zęba wykonanego z rury pustej w środku o profilu “C” oraz w technologii “heat-treated”. Takie samy standardy technologii “heat-treated”, jak dla słupic pługów Kverneland. Dla lżejszych warunków, Kverneland oferuje ząb z zabezpieczeniem w postaci kołka ścinającego (śrubowym) - śruba bezpiecznikowa zostanie ścięta, gdy obciążenie będzie większe niż 2 tony. Ząb wyposażony w zabezpieczenie non-stop (resorowe) jest idealnym wyborem dla ciężkich i kamienistych warunków glebowych. Ząb ma możliwość odchylenia bocznego nawet do 20 cm. To oznacza mniejsze obciążenia przenoszone na uchwyt zęba i strukturę ramy. Ząb nie ma punktów smarowniczych.