Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Szerokość robocza  : 3.0/3.5/4.0 (m)

Pojemność zbiornika :1700/400

 

KVERNELAND

SIEWNIK E-DRILL MAXI PLUS

Kverneland E-DRILL MAXI PLUS

Siewnik e-drill maxi plus jest w szczególności dostosowany do potrzeb rynku europejskiego, gdzie wiosną sieje się coraz więcej zbóż jarych i wymagane jest zastosowanie mieszanki różnych nasion w jednym przejeździe.

Aby zrównoważyć krótszy okres wegetacji, zastosowanie nawozu fosforowego wspiera początkową fazę kiełkowania i rozwój roślin w możliwie najbardziej efektywny sposób.

W próbach siewów wiosennych plony wykazały wzrost nawet o 25% w porównaniu z uprawami, w których nawóz stosowano innymi metodami.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

ELDOS Pneumatyczny System Wysiewu

  • Aparat wysiewający ELDOS precyzyjnie odmierza wymaganą dawkę nasion za pomocą właściwego koła dozującego, która następnie trafia do śluzy inżektorowej, gdzie nasiona są dokładnie mieszane ze strumieniem powietrza, a potem transportowane przez rurę o kształcie falistym do głowicy rozdzielacza oraz za pomocą węży na poszczególne redlice wysiewające. 
  • Głowica rozdzielacza jest zamontowana w bezpiecznym położeniu na zewnątrz zbiornika (model e-drill) lub w środku zbiornika (model ts-drill).