Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Głowica : 200

Szerokość orki : 30 - 50 cm

Liczba korpusów : 3-5

KVERNELAND

PŁUGI ZAWIESZANE OBRACALNE

ED/LD

Kverneland ED/LD

Zabezpieczenie na kamienie non-stop (resorowe) dla ED, w postaci kołków ścinających (śrubowe) dla LD lub system Vibromat dla LD-HD. Skokowa regulacja szerokości orki 30, 35, 40, 45, 50 cm (12”, 14”, 16”, 18”, 20”) na korpus poprzez przestawienie tylko 1 śruby Hydrauliczna regulacja pierwszej skiby jako opcja dla szybkiej zmiany w czasie orki. Dostępny siłownik liniowania wspomagający obrót dla zredukowania obciążeń przenoszonych na ciągnik. Możliwość montażu Packomatu. Szeroki wybór akcesoriów. Dostępny w wersji od 3 do 6 korpusów.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Znaczenie obróbki cieplnej “heat-treated”

Rama jest istotnym elementem konstrukcji pługa. W odniesieniu do norm jakości Kverneland, część nie poddana obróbce cieplnej “heat-treated” jest słabą częścią! Ramy pługów Kverneland są poddawane obróbce cieplnej poprzez dwukrotną indukcję. Temperatura stali w tym procesie jest ściśle monitorowana. Dzięki temu rama uzyskuje 3 razy większą wytrzymałość. Te unikalne procesy hartowania i utwardzania Kverneland gwarantują wytrzymałość i elastyczność, zapewniając jednocześnie wyjątkową trwałość.

Kverneland jest pierwszą firmą, która zaprojektowała to mądre i proste rozwiązanie. System Vibromat jest bardzo efektywnym amortyzatorem, którego zasada działania jest taka sama, jak samochodowego. Dostępny jest dla pługów LD oraz RN (skokowa regulacja szerokości orki).