Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : EL 700

Pojemność zbiornika : 700  l

Szerokość : 154 cm

KVERNELAND

ROZSIEWACZ

EXACTA TL

Kverneland EXACTA TL

Exacta TL to najbardziej zaawansowany model z rodziny Exacta. Standardowo kompatybilny z ISOBUS 11783 oraz wyposażony jest w unikalny czujnik referencyjny. Łatwe nastawy i regulacje umożliwiają panele EasySet na każdym z dysków. Zbiornik o pojemności 1500 i 1875 litrów posiada możliwość rozbudowy maksymalnie o 3 nadstawki - do pojemności 3450 i 3900 litrów. Szerokość robocza od 12 do 54 metrów. Exacta TL może być obsługiwany za pomocą terminali IsoMatch Tellus i IsoMatch Tellus GO lub terminalu ISOBUS ciągnika.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Brak uderzania łopatek w nawóz, brak rozdrobnienia i pylenia. Centralny punkt wyjścia nawozu, łagodne przyspieszenie oraz siła odśrodkowa rozpędzająca nawóz przed wyjściem na łopatki. Równomierny wysiew nawozu: rozsiew poprzez podwójne przykrywanie daje niezrównaną dokładność. 8 łopatek na dysku zapewnia równomierny rozkład nawet przy dużych prędkościach. Minimalny wpływ wiatru, maksymalna tolerancja. Płaskie dyski i horyzontalny rozkład gwarancją równomiernego rozkładu. Prawidłowy obraz wysiewu: osiem łopatek na dysku, osiem sektorów przypada na jeden obrót, co daje równomierne pokrycie. Gwarantowana dokładność na pochyłościach. Nawóz zabierany jest przez łopatki zawsze w tym samym punkcie.

Unikalny czujnik referencyjny: wszystkie negatywne czynniki wpływające na jakość ważenia są automatycznie eliminowane, zapewniając najwyższą dokładność rozsiewania nawet na wzgórzach. Czujnik referencyjny daje dokładność bezwzględną, bo liczy się każdy kilogram! Czujniki wagowe w kombinacji z unikalnym czujnikiem referencyjnym: - ciągłe ważenie i automatyczna kalibracja - automatyczna korekcja na pochyłościach - automatyczna korekcja wstrząsów, nawet w skrajnie nierównym terenie - dawkowanie niezależnie od prędkości jazdy - brak potrzeby wykonywania próby kręconej