Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : 6716 SC-14

Wymiary bel : 1,20 x 0,6 -  1,65 m

Podbieracz : 2,20 m

KVERNELAND

PRASA

FASTBALE

Kverneland FASTBALE

FastBale to podwójna innowacja na skalę światową: jest to bowiem pierwsza i jedyna na świecie maszyna, która prasuje i owija bele non-stop bez zatrzymywania przez cały czas od początku aż do końca tworzenia bel. Innowacyjna konstrukcja maszyny składa się z dwóch komór prasowania połączonych szeregowo. Pierwsza sekcja maszyny to komora pełniąca funkcję komory wstępnej, prasuje ona bele o wielkości dwóch/trzecich rozmiaru beli końcowej. Zaraz po tym jak tylko komora wstępna się wypełni i osiągnięta zostanie odpowiednia gęstość beli, zostanie ona przeniesiona do komory głównej gdzie prasowanie będzie mogło być kontynuowane. Następnie bela trafia do owijarki gdzie zakładana jest żądana ilość warstw folii. Cały proces wykonywany jest w nieprzerwalnym cyklu.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

FastBale prasuje i owija bez ciągłego zatrzymywania jak ma to miejsce w konwencjonalnych praso-owijarkach. FastBale został zaprojektowany z dwiema komorami walcowymi. Komora wstępna ma dwie trzecie wielkości komory głównej i przyjmuje materiał, podczas owijania oraz wyładunku z głównej komory prasowania. Rotor podający o dużej średnicy zapewnia ogromną przepustowość do obu komór belowania.

 

Dostępny w opcji odwracacz bel pozwala stawiać bele na jej płaskiej stronie, czyli w miejscu gdzie jest znacznie więcej warstw folii przez co bela jest lepiej zabezpieczona na wypadek ewentualnego przedziurawienia o twarde ściernisko lub ostre kamienie. Stawiacz jest tak skonstruowany, że pozwala na stawianie bel podczas jazdy do przodu przez co maszyna nie musi zatrzymywać się nawet na chwilę zwiększając zarazem wydajność FastBale. Budowa stawiacza jest sprytna i pomysłowa bowiem znajduje się on przed sekcją do owijania tuż pod przednią rolką stołu owijającego, analogicznie nie zwiększając całkowitej długości maszyny co sprawia, że nawet ze stawiaczem bel jest to maszyna najkrótsza w swojej klasie. Kolejną zaletą jest to, że stawiacz nie musi być składany przed transportem po drogach publicznych. Jeżeli jedziemy prasować bele bez owijania wówczas również nie musimy demontować stawiacza do bel, wystarczy po prostu zablokować go w pozycji wyjściowej przy pomocy sworznia blokującego a bele będą wyrzucane w tradycyjny sposób.