Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Max. pojemność zbiornika : 1000 l

Zbiornik czystej wody : 180 l 

Rozwadniacz : 30 l

KVERNELAND

OPRYSKIWACZ

iXter A

Kverneland iXter A

IXter A rozszerza obecną ofertę w segmencie opryskiwaczy zawieszanych. IXter A jest dostępny ze zbiornikami o pojemności 800, 1000 i 1200 litrów w połączeniu z dwoma różnymi rodzajami belek opryskowych: aluminiowa belka HOSA (12-15m) i belka HC (18-20-21m). Pompy są dostępne o wydajnościach 100, 150 i 200 l / min. IXter A to łatwy w obsłudze opryskiwacz z centralą obsługową, rozwadniaczem, zbiornikiem do mycia rąk i schowkiem po tej samej stronie opryskiwacza. Prostą obsługę zapewnia prosty sterownik elektryczny Remote Control łub łatwy w obsłudze komputer opryskowy FlowMate Control.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Welka HC 18-20-21m składana do pionu Nowa generacja wszechstronnych belek HC. Trójkątna struktura budowy pozwala na pracę z dużymi prędkościami i w trudnych warunkach. Belka jest niezwykle mocna i niezawodna. Zastosowanie stali Domex do budowy belki sprawiło iż belki stały się mocne i lżejsze, przyczyniając się do niższego ciężaru maszyny. Belka HOSA 12 i 15m składana w literę "Z" Belka HOSA jest wyjątkową konstrukcją z rodziny belek aluminiowych, z zaawansowanym składaniem w literę “Z”: składanie poprzeczne umożliwia szybkie zmniejszenie szerokości dla ominięcia przeszkody na polu. Profil aluminiowy zaprojektowany dla maksymalnej wytrzymałości. Brak spawów zapewnia niezwykłą wytrzymałość. Anodowanie i utwardzanie powierzchni chroni przed zarysowaniami i korozją.


W pełni zintegrowana konstrukcja iXter A to łatwy w obsłudze opryskiwacz z centralą obsługową, rozwadniaczem, zbiornikiem do mycia rąk i schowkiem po tej samej stronie opryskiwacza. Nikt nie spodziewałby się, że wszystkie funkcje mogą być pod ręką. Lepsza ochrona i integracja nie jest już możliwa. Optymalny rozkład masy Punkt ciężkości przesunięty maksymalnie w kierunku ciągnika dla obniżenia zapotrzebowania na udźwig. Wciąż jest wystarczająco dużo miejsca, aby podłączyć wałek przekaźnika, przewody hydrauliczne i elektryczne.